TalkBand B3 هواوی در سه مدل وارد بازار می شود !

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 18 فروردین 95 ساعت: 23:48:36

mz522

ویژگی جدید ، صدای ارتقاء یافته !
هواوی در رویداد رسانده ای امروز خود در کنار گوشی های هوشمند P9 و P9 پلاس از تاک بند بی 3 (TalkBand B3) نیز رونمایی کرد . در مقایسه با تاک بند بی 2 ، مدل جدید 25 درصد صدای بیشتری را نیز در اختیار کاربر می گذارد زیرا به یک پردازشگر جدید مجهز شده است .

 


ارتقاء نویز گیری صدای باد به اندازه 80 درصد ، ویژگی جدید دیگر بی 3 می باشد . از دیگر مشخصات این مچ بند زیبا می توان به گوشی های بلوتوث جدا شدنی ، نمایشگر 80 در 128 پیکسلی PMOLED ، باتری 91mAh و پوشش محافظتی منحنی شکل Gorilla Glass اشاره کرد . با استفاده از باتری به کار رفته کاربر می تواند 3 تا 4 روز از تاک بند جدید استفاده کند . تاک بند بی 3 توانسته است ریتینگ IP57 را کسب کند ، با توجه به این موضوع می توان گفت که بی 3 در مقابل آب و خاک تا حد مناسبی مقاوم است .

بی 3 در 3 مدل الیت ( به رنگ خاکستری تیتانیومی ) ، اکتیو ( به رنگ سفید و سیاه ) و کلاسیک ( به رنگ قهوه ای و بژ ) عرضه می گردد . دو مدل اول 26 دلار و مدل سوم 31 دلار قیمت دارند . البته باید به این نکته اشاره کرد که کاربران می توانند با پرداخت 38 دلار پیشرفته ترین مدل تاک بند بی 3 الیت را خریداری کنند . هواوی هنوز در مورد زمان عرضه این محصولات جزییاتی را منتشر نکرده است .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام جدید ما ملحق شوید . 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید