به روز رسانی سریع مک بوک

   
نام نویسنده:
 جمعه 27 فروردین 95 ساعت: 16:36:11

اشکالی بزرگ در لپ تاپ نازک اپل وجود دارد: هنگامی که شما مک بوک را نشانه می گیرید به طور کلی همه ی زندگیتان در گیر مشخصات و ویژگی های آن خواهد شد. پس هنگامی که شرکتی ادعا ی به روز رسانی SSD می کند ارزش بررسی کردن را دارد.
SSD های جدید Aura SSD طراحی شده اند تا به جای سهام SSD ها یا مک بوک های جدید تر Pro و Airs مورد استفاده قرار گیرند. بر خلاف پردازنده و رم که بر روی برد منطقی مک بوک لحیم شده است، درایو حالت جامد آن از طریق اتصال چند پیچ متصل شده و قابل دسترس است. چرا بیشتر مردم درایور را تغییر می دهند؟ خب، این بخشی با اندازه ی سفارشی است و محل اتصال اختصاصی دارد بنابراین یک لپ تاپ SSD استاندارد بی فایده خواهد بود.
از درایور های جدید OWC استفاده کنید. آن ها در اندازه های 480 گیگابایت و 1 ترابایت در دسترس هستند، و بله! بسیار بسیار گران قیمت می باشند: 400 دلار برای 480 گیگابایتی و 650 دلار برای 1 ترابایتی می بایست هزینه کنید که بیش از یک SSD است، اما آیا انتظار آیا این آن چیزی است که انتظارش را داشتید؟
البته درایور جدید همراه با یک ویژگی شیرین عرضه خواهد شد: یک محفظه برای SSD های قدیمی که به شما این اجازه را می دهد تا آن ها را به یک درایو خارجی زیبا و پر سرعت تبدیل کنید. این کیت همچنین شامل دو پیچ گوشتی Trox است که OWC ادعا کرده است تنها چیزی است که شما برای برای جایگزینی درایور ها لازم دارید.

 

منبع: gizmodo

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید