سروکله کیبرد مایکروسافت در پلتفرم اپل

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 8 اردیبهشت 95 ساعت: 11:30:19

به گزارش  فارنت ، کیبرد Word-Flow سه ویژگی عمده تایپ کردن استاندارد، پیش‌بینی کلمه بعدی و کشیدن کلمات را دارد. برای انتخاب Emoji نیازی نیست به صفحات مختلف بروید تا شکلک مورد نظرتان را پیدا کنید.
 
صفحه‌کلید Word Flow اجازه می‌دهد با کشیدن دست خود بر روی صفحه‌کلید، حروف را به سرعت انتخاب و کلمه نهایی را تایپ کنید. به زبان ساده‌تر استفاده از ژست‌های حرکتی این امکان را فراهم می‎آورد تا با سرعت بیشتری تایپ کرد.
 

در همین رابطه و بر اساس اخبار از پیش درز کرده، مایکروسافت سرانجام کیبرد Word Flow را در قالب یک اپلیکیشن برای iOS عرضه کرد. البته ناگفته نماند که این برنامه در فاز اول تنها برای کاربران ساکن ایالات‌متحده قابل دسترس خواهد بود و پس از رفع نواقص احتمالی به صورت رسمی بر روی اپ‌استور قرار می‌گیرد. نسخه iOS کیبرد Word-Flow در کنار قابلیت‌های اصلی، امکان انتخاب پس‌زمینه و تایپ با یک دست را هم به همراه آورده است.

 

مایکروسافت این روزها علاقه زیادی به اپلیکیشن صفحه‌کلید نشان می‌دهد و تاکنون صفحه‌کلید‌های مختلفی را برای iOS و اندروید آزمایش کرده است. چندی پیش نیز شاهد معرفی اپلیکیشن صفحه‌کلید Hub Keyboard بودیم، این صفحه‌کلید که برای اندروید و iOS منتشر شده، کاربر را قادر می‌سازد تا به فایل‌ها و دفترچه تلفن از داخل اپلیکیشن صفحه‌کلید دسترسی داشته باشد. در هر حال اگر شما نیز ساکن ایالات‌متحده هستید، در صورت تمایل می‌توانید  کیبرد Word Flow را برای iOS را از طریق لینک زیر دریافت نمایید.

 

منبع: فارنت

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید