با پیام رسان Privates پیام های اشتباهی خود را پاک کنید !

   
نام نویسنده:
 جمعه 10 اردیبهشت 95 ساعت: 21:46:25

 با استفاده از این نرم افزار کاربران همچنین می توانند روی تصاویر مختلف خود بنویسند و یا نقاشی کنند . پرایوتس ( Privates ) دارای سه مرحله امنیتی متوسط ( Mild ) ، شدید (  Wild ) و فوق شدید ( Insane  ) می باشد که حتی برای مدتی بعد از منسوخ شدن پیامی که کاربر ارسال کرده است ، نیز فعال می مانند ؛ به طور مثال حالت متوسط به مدت 24 ساعت ، حالت شدید به مدت 12 ساعت و حالت فوق شدید به مدت 3 ساعت بعد از منسوخ شدن پیام فعال می باشد . پرایوتس همچنین از کاربر می خواهد که دستگاه خود را از رایانه جدا کند تا احتمال هک کردن دستگاه از طریق یک وسیله خارجی به حداقل برسد . ویژگی های امنیتی پرایوتس پیام رسان با معیارهای HIPAA برابری می کند .

این نرم افزار هم برای استفاده کاربران حرفه ای و هم برای استفاده کاربران عادی طراحی شده است . پرایوتس پیام های وکیلان ، پزشکان و کودکان را به گونه ای یکسان ایمن سازی می کند . این نرم افزار همچنین به یک آپشن با نام Recall مجهز می باشد که در واقع نقش یک کلید برگشت را برای کاربر بازی می کند به این نحو که کاربر می تواند با استفاده از آن ، هنگامی که پیامی اشتباهی را برای مخاطبش فرستاده است ، تا قبل از خوانده شدن پیام ، آن را پاک کند . 

پرایوتس هم اکنون به طور رایگان برای پلت فرم iOS عرضه شده است . سازندگان این نرم افزار گفته اند که به زودی نسخه پشتیبانی کننده پلت فرم های اندروید و ویندوز این اپلیکیشن ایمن را نیز وارد بازار می کنند .

سازنده : RXN LLC
قیمت : رایگان
پلت فرم پشتیبانی کننده : iOS

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید