گوگل ترنسلیت به صورت نرم افزار برای همه گوشی های اندروید عرضه می شود !

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 22 اردیبهشت 95 ساعت: 21:28:26

دیگر نیازی نیست که برای فهمیدن معنی متن خارجی خود ، همه آن متن را در سایت گوگل ترنسلیت وارد کنید . گوگل نرم افزار ترنسلیت را برای پلت فرم اندروید بروزرسانی کرده است تا قابلیتی به نام تپ تو ترنسلیت ( Tap to Translate ) را در اختیار کاربران بگذارد ، قابلیتی که دسترسی به یک دیکشنری قدرتمند را در هر زمانی و هر جایی برای کاربران فراهم می سازد و تا آینده ای نه چندان دور نیز برای پلت فرم اندروید مارشمالو هم عرضه می شود .

از هم اکنون هرکسی که نسخه 4.2 پلت فرم اندروید و یا نسخه های بالاتر این پلت فرم را بر روی گوشی خود دارد می تواند در حداقل زمان ممکن با کپی کردن متن خود در نرم افزار ترنسلیت معنی آن را دریافت کند . این قابلیت برای افرادی که به طور مداوم در شبکه های اجتماعی پیام هایی را از مخاطبان خود به زبان های خارجی دریافت می کنند ، کمک بزرگی محسوب می شود . 

گوگل در نظر دارد در چند هفته آینده قابلیت هایی را برای کاربرانی که از پلت فرم iOS استفاده می کنند ، نیز عرضه کند . در آینده نزدیک کاربران پلت فرم iOS می توانند ترنسلیت را در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارند هم در اختیار داشه باشند . 

گوگل برای کاربرانی که با زبان چینی سروکار دارند نیز برنامه هایی را تدارک دیده است . از این به بعد این کاربران می توانند به واسطه قابلیت وورد لنز که با دوربین گوشی کار می کند ، معنی متون چینی ساده و سنتی خود را درک کنند . این قابلیت برای هر دو پلت فرم محبوب اندروید و iOS عرضه شده است . با استفاده از این قابلیت کاربران از این به بعد در هنگام خواندن منو غذا در رستوران های شهر پکن با مشکلی روبرو نخواهند شد .  

منبع: engadget

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید