اینستاگرام آیکون ها و نرم افزارهای خود را برای iOS و اندروید بروزرسانی کرد !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
طراحی اینستاگرام ، لی آوت ، بومرنگ و هایپر لپس تغییر می کند !زمانی که موضوع به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی به میان می آید کاربران سعی دارند که بهترین ویژگی های خود را نشان دهند و نقص های خود را پنهان کنند . این امر اینستاگرام را وارد عمل کرده است تا تغییراتی را به همراه یک طراحی سیاه و سفید در نرم افزارهای خود اعمال کند .

امروز اینستاگرام بروزرسانی هایی را با طراحی و آیکون های جدید برای تمام نرم افزارهای خود عرضه کرد . در بروزرسانی های اعمال شده تغییرات جدیدی به منظور ارائه یک طرح ساده و بهتر ایجاد شده و البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که لوگو نرم افزارها نیز تغییر کرده است . لوگو جدید اینستاگرام یک دوربین ساده تر را در خود دارد که حس مدرن تری را در مقایسه با لوگوی قبلی به کاربران منتقل می سازد . در لوگو جدید هنوز هم عنصر رنگین کمان شکل البته با کمی شیب وجود دارد . 

همان طور که گفته شد در سبک طراحی نرم افزار نیز تغییراتی اعمال شده است به این نحو که تصاویر و فیلم های کاربران بیشتر مورد توجه قرار گرفته است ؛ البته در نسخه بروزرسانی شده هنوز هم کاربران به شیوه قبلی فایل های خود را به اشتراک می گذارند و نحوه استفاده از نرم افزار نیز تغییر نکرده است . 

اینستاگرام برای لی آوت ( Layout ) هم یک آیکون زیبا تر ارائه کرده است به این نحو که در لوگوی جدید لبه های منحنی شکل جای لبه های تیز را گرفته اند . لی آوت سال گذشته عرضه شد . این نرم افزار کاربران را قادر می سازد تا چند عکس را در قالب یک تصویر در اختیار مخاطبان خود قرار دهند . 

آیکون های تمام نرم افزارهای اینستاگرام تغییر کرده است !

در ماه اکتبر سال گذشته ( 9 مهر تا 9 آبان 94 )  اینستاگرام نرم افزار بومرنگ ( Boomerang ) را عرضه کرد . با استفاده از این نرم افزار کاربران می توانند چند عکس را در قالب یک مینی کلیپ با کیفیت در اختیار مخاطبان خود بگذارند . این نرم افزار با آیکونی به شکل علامت بی نهایت ( ∞ ) برای پلت فرم های اندروید و iOS بروزرسانی شده است . بومرنگ هنوز برای پلت فرم ویندوز فون عرضه نشده است . 

نرم افزار دیگری که توسط اینستاگرام بروزرسانی شده است ، اپلیکیشن محبوب و قدیمی هایپر لپس ( Hyperlapse ) می باشد . هایپر لپس به میزان زیادی در گرفتن کلیپ های زمان دار با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد . در حال حاضر تنها کاربران iOS می توانند از هایپر لپس استفاده کنند . در طراحی جدید ، نرم افزار ظاهر مدرن تر و زیبا تری به خود گرفته است .  

اینستاگرام نرم افزارهای خود را برای هر دو پلت فرم اندروید و iOS بروزرسانی کرده اما کاربران آیفون ابتدا بروزرسانی ها را دریافت کرده اند . چنین اقدامی می تواند اعتبار اینستاگرام را زیر سوال ببرد .  

منبع: softpedia

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید