سامسونگ تصاویر اسمارت واچ را روی مچ دست منعکس می کند !

   
نام نویسنده:
 شنبه 25 اردیبهشت 95 ساعت: 21:20:28

ساعت های پروژکتوری این پتنت از یک پروژکتور تصویری ، یک دوربین با قابلیت تصویر برداری از تعاملات انجام شده با نمایشگر ساعت و یک پردازشگر که این دو واحد را کنترل و به یکدیگر متصل می کند ، بهره می برند . تصاویری که در این نوشتار مشاهده می کنید آپشن های تصویر منو ساعت را نشان می دهند که روی مچ دست کاربر منعکس شده اند و می توانند فضای بیشتری را برای نوشتن مطالب و یا کار کردن با نرم افزار های ساعت در اختیار کاربر بگذارند . 

ثبت کردن پتنت فوق به این معنا نیست که سامسونگ فعالانه مشغول ساخت فناوری یاد شده است اما شواهد و گزارش های منتشر شده در فضای خبری نشان می دهد که سازنده کره ای تنها شرکتی نیست که می خواهد راه حلی را برای ارتقاء عملکرد و رفع محدودیت های اندازه ای اسمارت واچ ها پیدا کند . مشکلات مرتبط با خواندن مطالب نمایشگرهای این تجهیزات پوشیدنی اخیرا محققان را به این نتیجه رسانده است که شاید استفاده از دو نمایشگر در یک ساعت نیز ایده خوبی باشد . 

عرضه روز افزون فبلت ها در بازار نشان می دهد که استفاده از نمایشگرهای بزرگ تر در ساخت گوشی های هوشمند سیر صعودی دارد اما نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که سازندگان برای بزرگ تر کردن اندازه نمایشگرهای اسمارت واچ ها با محدودیت های زیادی روبرو هستند . استفاده از نمایشگرهای کوچک نه تنها خواندن مطالب را خسته کننده و سخت می کند بلکه باعث می شود که اسمارت واچ ها نتوانند بسیاری عاملیت های گوشی های هوشمند را داشته باشند ؛ به طور مثال سازندگان نمی توانند ساعت های خود را به صفحه کلید مجهز کنند به همین دلیل است که کاربران اپل واچ مجبور هستند برای پاسخ دادن به پیام های دریافتی خود از پیام هایی که به طور پیش فرض در ساعت ثبت شده است ، استفاده کنند . فناوری جدید امکان استفاده از نمایشگرهای بزرگ تر در ساخت اسمارت واچ ها را به ارمغان می آورد و علاوه بر این کاربران را قادر می سازد تا فضای بیشتری را برای نوشتن پیام های خود و یا کار کردن با نرم افزارهای ساعت در اختیار داشته باشند . این فناوری کاربران را متقاعد می سازد که اسمارت واچ ها هم می توانند عاملیت های گوشی های هوشمند را در خود داشته باشند . 

این پتنت علاوه بر اسمارت واچ ها ، هدست ها و دستگاه های VR را نیز در بر می گیرد . در یکی از طرح های اولیه ارائه شده نشان داده شده بود که هدست های مجهز به این فناوری می توانند اندازه یک تلوزیون و یا یخچال را بشناسند و محتویات فایل های خود را بر روی این اجسام نمایش دهند . 

منبع: gizmodo

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید