با مادربورد ROG STRIX X99 ایسوس، وارد میدان نبرد شوید!

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 27 اردیبهشت 95 ساعت: 19:07:38


ROG Strix X99 Gaming به شکلی حرفه ای مخصوص بازی ساخته شده تا شما با استفاده از SupremeFX، Sonic Radar II، Intel Ethernet و فناوری GameFirst بهترین تجربه را از بازی با این مادربورد داشته باشید. قسمت ایزوله شده SupremeFX بهترین و شفاف ترین صداها را به همراه نسبت سیگنال به نویز 155 dB (SNR) برای شما به ارمغان می آورد. زیرا از نظر ایسوس شما سزاوار شنیدن بهترین کیفیت صدا چه در هدست و چه در بلندگوی کامپیوتر خود هستید. Sonic Radar II به شما این امکان را می دهد تا بتوانید حرکات دیگر بازیکنان را زیر نظر داشته باشید و همچنین فناوری Intel Gigabit Ethernet شبکه اینترنت شما را تحت نظر داشته و با کاهش بار پردازنده و افزایش نرخ ارسال و دریافت بسته ها، برای شما بهترین تجربه در بازی های تحت شبکه و اینترنت را فراهم می کند. در این میان GameFirst IV ترافیک شبکه را به گونه ای بهینه می سازد که کمترین تأخیر و بیشترین سرعت را در بازی ها داشته باشید.
به منظور افزایش عملکرد، ROG Strix X99 Gaming دارای تنظیمات خودکار 5-way Optimization می باشد که شامل Fan Xpert4 برای خنک کنندگی بیشتر و OC Socket برای بیشترین کارایی رم و پردازنده می باشد.
Gamer’s Guardian نیز در حقیقت وظیفه حفاظت از این مادربورد را به عهده دارد. این قسمت شامل قطعات با دوام بالا، ویژگی های Smart DIY و محافظت از اسلات ها می باشد. در زمینه انتقال داده ها نیز ROG Strix X99 Gaming یکی از بهترین انتخاب ها می باشد زیرا که با داشتن U.2، USB3.1 نوع A و C، M.2 و 2x2 Wi-Fi به همراه MUMIMO تمام نیازهای گیمرها و کاربران عادی را برطرف خواهد کرد. همچنین فناوری RAMCache به صورت هوشمند اطلاعات بازی را در حافظه نگه می دارد تا بازی ها با سرعتی بسیار بالا اجرا شوند.

 


تبادل اطلاعات با سرعت رویایی: ThunderboltEX 3
تمام مادروبردهای جدید ASUS به خصوص این مدل، از فناوری ThunderboltEX 3 پشتیبانی می کنند. این فناوری که یک کارت Intel-certified Thunderbolt™ 3 نام دارد، سرعت انتقال های دو طرفه را تا 40Gbps امکان پذیر می سازد. این سرعت 4 برابر بیشتر از نرخ های انتقال رایج در کامپیوتر و دو برابر پهنای باند مورد نیاز برای پخش ویدیوهای 4k UHD با نرخ 60 Hz می باشد. Thunderbolt 3 از حالتDaisy-Chain  در 6 دستگاه به صورت همزمان پشتیبانی کرده و همچنین دارای کانکتور USB TYPE C برای سازگاری با USB 3.1 TYPE C می باشد.
کیت EZ DIY: تجربه ای خوب برای DIY (Do It Yourself)
ASUS برای کسانی که به DIY علاقه دارند و سیستم را به صورت شخصی اسمبل می نمایند، هموراه توجه ویژه ای داشته است. کیت EZ DIY دارای 45 سر مختلف پیچ گوشتی می باشد. این کیت همچنین به همراه نگهدارنده ASUS VGA می باشد که قابلیت نگه داشتن همزمان 3 کارت را دارد. این نگهدارنده باعث می شود که اسلات های VGA صدمه ای نبینند و از خم شدن مادربورد جلوگیری کند. همچنین علاقمندان به PC DIY می توانند این کیت را به صورت جداگانه در هر کجای جهان تهیه کنند.

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید