شرکت ایزی 25 سال فعالیت خود را جشن گرفت

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 28 اردیبهشت 95 ساعت: 13:38:49

شرکت ایزی روز یکشنبه 26 اردیبهشت‌ماه، بیست‌و‌پنجمین سال تاسیس خود را جشن گرفت. در این مراسم که در هتل اسپیناس تهران برگزار شد، جمع زیادی از نمایندگان فروش شرکت ایزی، فروشندگان محصولات دی‌لینک، شرکا، مدیران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و تهران، اتحادیه فناوران رایانه تهران، شخصیت‌‌ها و فعالین صنعت آی‌سی‌تی حضور داشتند. این مراسم با اعلام افزایش مدت زمان گارانتی محصولات دی‌لینک به 4 سال آغاز شد. سپس عبدالصاحب نجفی، مدیر عامل شرکت ایزی ضمن خوشامدگویی به مهمانان، از نقشه راه شرکت ایزی و دی‌لینک برای سال‌‌های آتی سخن به میان آورد.

وی خطاب به حضار و نمایندگان فروش گفت: "از اواخر سال گذشته تاکنون، تصمیمات جدیدی اتخاذ کردیم که در مسیر گسترش فعالیت شرکت ایزی و ارائه خدمات بهتر بوده و با کمک شما عزیزان توانستیم تا کارها را به سرانجام برسانیم. تاسیس شرکت ایزی ارتباط یکی از گام‌های ما در این راستا بود. شرکت ایزی ارتباط با دارا بودن نمایندگی انحصاری برندهای معتبر، در بازار شبکه‌های صنعتی مشغول به کار است. برای گسترش محدوده بازار ایزی، شرکتی را در کشور امارت ثبت کردیم که بتوانیم بازار شبکه‌های صنعتی و غیرصنعتی را رشد بدهیم. همچنین شرکت ایزی از نمایندگی انحصاری محصولات دو برند معتبر موگزا و وسترمو در خاورمیانه برخوردار است. برای گسترش و ورود به سازمان‌‌های دولتی و غیر دولتی، دو شرکت تاسیس شدند که از جایگاه خوبی در حوزه شبکه‌های وایرلس در داخل کشور برخوردارند."

 

 

نجفی ادامه داد: "حال با تجربه زیاد، وارد بیست‌وششمین سال فعالیت ایزی شده‌ایم و برنامه‌‌هایی را به عنوان نقشه‌راه خود ترسیم کرده‌ایم. برنامه‌ریزی ما برای سال جدید، تمرکز و فعالیت بر روی پروژه‌‌ها و سیستم‌‌های اینترپرایز دی‌لینک است. در بخش پسیو محصولات دی‌لینک، انتظار داریم امسال شاهد رشد 100 درصدی باشیم. دو نمایندگی انحصاری رک و تجهیزات مخابراتی را از کشور ترکیه اخذ کرده‌ایم. همچنین در زمینه‌های بازاریابی و فروش، آموزش و خدمات پس از فروش تصمیمات خوبی اتخاذ شده و ایجاد باشگاه مشتریان نیز در راستای ارائه خدمات بیشتر و باکیفیت‌تر به مصرف‌کنندگان بوده است." در ادامه مراسم هریسون آلبرت، مدیر دی‌لینک خاورمیانه و آفریقا با معرفی محمدامین خلیفه‌زاده به سمت مدیر دفتر دی‌لینک ایران، برای او آرزوی موفقیت کرد و  برای سال‌‌های آینده به تشریح تصمیمات این شرکت در حوزه‌های مختلف پرداخت. وی با اشاره به ماهیت دائماً در حال تغییر فناوری و نیاز رو‌به‌رشد مصرف‌کنندگان، از تصمیم شرکت دی‌لینک برای ارائه محصولات 4G و 3G، نسل جدید محصولات وایرلس AC با سرعت و پهنای باند بسیار بالا و همچنین تجهیزات اینترنت اشیا برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی خبر داد.

در ادامه، هدیه ویژه جشنواره مهر ایزی شامل 10 میلیون تومان وجه نقد به دو برگزیده این جشنواره و هدایای مخصوص جشنواره نوروز 95 ایزی به برندگان اهدا شد. شایان ذکر است که پاک ضمیر از اعضای اتحادیه و امیرحسین سعیدی‌نائینی نیز از مهمانان ویژه جشن بیست‌و‌پنج سالگی شرکت ایزی بودند.

منبع: شبکه

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید