بدنام‌ترین گوشی‌های موبایل دنیا

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
ویلیام شکسپیر یک جمله معروف دارد: گل رز هر نام دیگری هم که داشته باشد باز هم بوی خوشی دارد. اما این جمله در مورد فناوری‌های مدرن امروزی که هر روز رنگ عوض می‌کنند و زرق و برق بیشتری پیدا می‌کنند صدق نمی‌کند. در کل کسی دوست ندارد گوشی در دست داشته باشد که نام آن خنده‌دار و مضحک است. برخی از گوشی‌هایی که در بازار دیده می‌شوند نام‌های عجیبی دارند؛ محصولاتی که شاید با انتخاب دقیق‌تر می‌توانستند نام بهتری داشته باشند. در حقیقت بین یک محصول قابل عرضه در بازار که طرفداران زیادی دارد با نامی که برای آن انتخاب می‌شود رابطه مستقیمی وجود دارد. به همین منظور در زیر لیستی از ۱۰ گوشی را مشاهده می‌کنید که در تاریخ از نام آن‌ها به‌عنوان بدترین یاد می‌شود:
منبع: شبکه

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • Cina
  2016-05-24 14:02:37

  اونجا که نوشتید: "اما این‌که چند حرف از حروف الفبا را بدون تفکر کنار هم قرار دهیم مطمئنا نتیجه آن چیز خوبی از آب در نمی‌آید"درباره Blackberry Priv. کی گفته بدون فکر و الکی بوده!؟ واژه مخفف Priv مخفف دو تا کلمه هست که یکیش Private به معنی خصوصی و دیگری (الان یادم نمیاد) هست که تاکید سازنده بر اینه که علاوه بر اینکه اولین گوشی بلکبری با سیستم عامل اندروید هست، اما امن هست! (هرچند به شخصه امنیت اندروید رو به هیچ عنوان قبول ندارم)

  پاسخ دادن
 • Farshad
  2016-05-18 17:35:59

  توجه داشته باشید که بدنام به معنی کسی یا چیزی که نام آن بد انتخاب شده است نیست.و با این حساب خود این مقاله یکی از بدنام ترین مقالاتی بود که توی یک سال گذشته در زمینه آی تی خوندم!

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید