سرفیس فون جدید در 3 مدل ؛ رم 8GB و پردازشگر کوالکام اسنپدراگون 830 !

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 9 خرداد 95 ساعت: 20:20:47

طبق گزارش های ویبو ، مایکروسافت در نظر دارد که در سه ماهه اول سال 2017 از گوشی خود رونمایی کند . ظاهرا همان طور که در ماه گذشته گفته شده بود این مبارز جدید از یک پردازشگر کوالکام اسنپدراگون 830 بهره می برد ؛ البته یک هفته قبل از این که این خبر منتشر شود ، مایکروسافت از پردازشگر کوالکام اسنپدراگون 830 ( MSM8998 ) به عنوان تراشه ای یاد کرد که پلت فرم ویندوز 10 موبایل آن را پشتیبانی می کند . 

ماه گذشته همچنین شایعه شد که سرفیس فون در سه مدل وارد بازار می شود . از قرار معلوم مایکروسافت می خواهد با سرفیس فون جدید کاربران عمومی ، طرفداران گوشی های هوشمند قدرتمند و بازرگانان را هدف بگیرد زیرا شایعه های منتشر شده از این امر حکایت می کنند که سرفیس فون جدید در مدل های دارای رم های 3 ، 6 و 8 گیگابایتی و حافظه های داخلی 32 ، 128 و 500 گیگابایتی به میدان می آید . 

ویبو می گوید دو مدل نهایی سرفیس فون مایکروسافت با توجه به نرخ ارز احتمالا با قیمت هایی بیش از 900 دلار وارد بازار می شوند . مجهز کردن یک گوشی به آخرین سخت افزارهای موجود در بازار چندان بد نیست اما این کار نمی تواند فاصله نرم افزاری مایکروسافت را با سایر سازندگان کاملا برطرف سازد . 

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید