چگونه اپلیکیشن ها یا بازی ها را روی گوشی اندروید مخفی کنیم

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 20 خرداد 95 ساعت: 09:40:42

شاید اپلیکیشن ها و یا بازی هایی روی گوشی اندروید خود داشته باشید که نمی خواهید دیگران به آن ها دسترسی داشته باشند. اگر می خواهید که هیچ کس نتواند به اپلیکیشن ها و یا بازی های روی گوشیتان دسترسی داشته باشد، اما هنوز هم می خواهید که از آن ها روی گوشی خود استفاده کنید، می توانید به راحتی آن ها را مخفی کنید.

اگر گوشی شما تاچ ویز مانند SGS3 را پشتیبانی نمی کند باید یک اپلیکیشن لانچر شخص ثالث نصب کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. در این باره، به شما پیشنهاد می دهیم که از  Go Launcher Ex استفاده کنید که در گوگل پلی استور موجود است. پس از نصب Go launcher EX با فشار دادن دکمه خانه می توانید آن را به صفحه اصلی پیش فرض خود تبدیل کنید.

سپس به کشو برنامه ها بروید (دکمه ای که در قسمت سمت راست پایین وجود دارد) و دکمه گزینه ها را فشار دهید، در این قسمت گزینه ای برای مخفی کردن اپلیکیشن ها میبینید. همه اپلیکیشن هایی را که می خواهید از کشو اپلیکیشن مخفی شوند را تیک دار کنید و گزینه اوکی را بزنید.

حال دیگر اپلیکشن هایی که انتخاب کردید دیگر در کشو اپلیکیشن ها دیده نمی شود.

اگر می خواهید که اپلیکیشن ها یا بازی های مخفی شده نشان داده شوند، به سادگی تیک آن ها را از منو مخفی اپلیکیشن ها بردارید و آن ها دوباره روی صفحه گوشی اندروید شما نمایش داده می شوند.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن های مخفیبه محض این که به لانچر اصلی خود برگردید و یا اپلیکیشن را حذف کنید دوباره قابل رویت خواهند شد. 

منبع: androidtipsz

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید