چگونه فرمت فایل را روی دستگاه اندروید تغییر دهیم؟

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 20 خرداد 95 ساعت: 10:20:36

شاید مواردی پیش بیاید که بخواهید فرمت یک فایل را روی دستگاه اندروید خود عوض کنید. برای مثال، شاید بخواهید نام یک فایل را از Androidtipsz.apk به Androidtipsz.zip تغییر دهید.

اگر از یک گوشی یا تبلت اندروید استفاده می‌کنید و می‌خواهید فرمت فایل را روی دستگاه خود تغییر دهید، شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا این کار امکان پذیر است یا خیر. بله می‌توانید. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه روی دستگاه اندروید، فرمت فایل خود را تغییر دهید.

تغییر فرمت فایل روی دستگاه اندروید بسیار ساده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک اپلیکیشن فایل منیجر روی دستگاه خود نصب کنید. بیشتر اپلیکیشن های فایل منیجر موجود در پلی استور؛ مثل فایل منیجر (File manager)، استرو فایل منیجر (Astro File Manager)، فایل اکسپلورر (ES File Explorer)، و ایکس-پلور فایل منیجر (X-plore File manager) تغییر فرمت را پشتیبانی‌می کنند.

یکی از این اپلیکیشن‌های فایل منیجر را نصب کنید. وقتی که آن را نصب کردید، اپلیکیشن را باز کنید و فایل مورد نظر را که می‌خواهید فرمت آن را تغییر دهید بیابید. روی نام فایل فشار وارد کنید و گزینه "Edit/Rename" را انتخاب کنید. فرمت فایل را تغییر دهید و کزینه " OK" را انتخاب کنید. 

 

مقالات مرتبط:

بهترین نرم افزارهای رایگان تغییر فرمت ویدیو 2018

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع: androidtipsz

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • Arya
    2019-01-04 11:12:43

    مطالب مفیدی بود .ــــ ممنون

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید