همکاری بین مایکروسافت و شیائومی؛ آفیس و اسکایپ به شیائومی‌ها می آیند!

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 13 خرداد 95 ساعت: 10:41:30

 

به نقل از دیجی رو: حال مایکروسافت و شیائومی یک قرار داد همکاری بین خود به امضا در آورده‌اند که شیائومی را مکلف می سازد در ازای استفاده از پتنت های ردموندی‌ها، دیوایس های اندرویدی خود را به صورت پیش فرض به اپلیکیشن های این کمپانی مجهز کند. طبق این قرار داد گوشی های تولیدی آینده شیائومی و دستگاه‌هایی که در حال حاضر نیز در بازار موجود می باشند به اپ‌های این کمپانی مجهز می شوند، که از جمله این دیوایس‌ها می توان به Xiaomi Redmi 3 ،Xiaomi Mi 4s ،Xiaomi Mi 5 و Xiaomi Mi Max  اشاره کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این گوشی ها از ماه سپتامبر سال جاری، به اپلیکیشن های مجموعه آفیس همچون ورد، اکسل و پاور پوینت و همچنین اسکایپ مجهز خواهند شد.
شیانگ وانگ، معاون ارشد شیائومی به موجب امضای این تفاهم نامه گفته است:

     ما از آغاز همکاری گسترده خود با مایکروسافت بسیار هیچان زده هستیم، همانطور که مشخص است، این توافق نامه با مایکروسافت می باشد، شیائومی به دنبال این است تا همکاری بلند مدت و گسترده ای با رهبران فن آوری دنیا داشته باشد، تا  بتواند بهترین تجربه را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

همچنین پگی جانسون، معاون اجرایی توسعه کسب و کار مایکروسافت نیز گفت:

 

مردم اپلیکیشن های مورد علاقه خود را با بهترین تجربه در دیوایس های انتخابی خود می خواهند، و این دقیقا همان است که از این همکاری به دست خواهد آمد. ما با همکاری شیائومی بهترین بهره‌وری را به میلیون ها کاربر گوشی های شیائومی در چین و سرتاسر چهان می رسانیم.

 

با اینکه به نظر می رسد همکاری مایکروسافت و شیائومی تازه آغاز شده است، اما سال گذشته نیز این دو کمپانی با یکدیگر همکاری داشته اند که از ره آورد آن انتشار رام ویندوز 10 موبایل برای گوشی شیائومی Mi 4 و همچنین عرضه یک مدل از تبلت Mi Pad 2 با ویندوز 10 بود

 

منبع: دیجی رو

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید