واتساپ برای ویندوز فون بروزرسانی شد !

   
نام نویسنده:
 جمعه 14 خرداد 95 ساعت: 18:27:23

سایت aggiornamentilumia.it اعلام کرده است که نسخه 2.16.74 نرم افزار پیام رسان واتساپ طراحی بروزی را در قسمت اطلاعات چت به کاربران در چت های گروهی و فردی ارائه می کند . این منبع همچنین گفته است که در بخش نوار نرم افزار مکالمات نسخه جدید دیگر اثری از آیکون ها قبلی نیست .

کاربران هم اکنون می تواند از طریق صفحه اطلاعات چت گروهی به همه مطالب چند رسانه ای به اشتراک گذاشته شده بین اعضای گروه دسترسی داشته باشند به این نحو که در نسخه جدید در واقع امکان دسترسی به همه تصاویر و فیلم های رد و بدل شده در گروه از این قسمت وجود دارد . در نسخه جدید بعضی از مشکلات مرتبط با عملکرد نرم افزار نیز برطرف شده است . 

واتساپ اعلام کرده است که نسخه 2.16.74 در حال حاضر و البته برای مدت محدودی به عنوان بخشی از برنامه خصوصی بتا عرضه شده است از این رو تنها کاربران ثبت شده قادر به استفاده از آن هستند . این نسخه قرار است در هفته های آینده در اختیار عموم کاربران قرار بگیرد اگرچه که در مورد تاریخ عرضه عمومی این نرم افزار هنوز مطلبی منتشر نشده است . 

واتساپ همچنان برترین و محبوب ترین نرم افزار پیام رسان کاربران گوشی های موبایل می باشد ؛ سازنده این نرم افزار همیشه سعی کرده است که با ارتقاء برنامه خود کارایی بهتری را در اختیار کاربران بگذارد و این بار هم این بروزرسانی نصیب کاربران ویندوز فون شده است ؛ البته گاهی اوقات این بروزرسانی ها چندان برآیند خوبی ندارند . 

منبع: softpedia

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید