آیا فبلت بعدی سامسونگ Galaxy Note 7 نام می‌گیرد؟

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 16 خرداد 95 ساعت: 15:31:02

انتظار بر این است تا سامسونگ در اواخر تابستان یا اوایل پاییز، زودتر از آیفون 7، از گلکسی نوت بعدی خود رونمایی کند. در ماه‌های گذشته شایعات زیادی در مورد Galaxy Note 6 شنیدیم، دستگاهی که نمایشگری 5.8 اینچی دارد، ضد آب است و از 6 گیگابایت حافظه رم بهره می‌برد.

شایعات جدید حاکی از این است که سامسونگ برای هماهنگی بیشتر میان دستگاه‌های خود نام نسل بعدی گلکسی نوت را نه Galaxy Note 6، بلکه Galaxy Note 7 می‌گذارد تا با Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge هماهنگ‌تر شود.

همچنن با توجه به نقشه صنعتی فاش شده از این دستگاه، اینطور به نظر می‌رسد که Galaxy Note 7 نمایشگری دو طرف خمیده خواهد داشت و ابعاد آن نسبت به Galaxy Note 5 افزایش یافته است. علاوه بر این باید قلم S Pen جدیدتر و رابط USB-C را به ویژگی‌های جدیدش اضافه کرد. در فیلم زیر می‌توانید نگاهی به رندر ساخته شده براساس شایعات جدید بیاندازید.

به نظر شما تصمیم سامسونگ برای کنار گذاشتن نام Galaxy Note 6 و استفاده از Galaxy Note 7 درست است؟ فکر می‌کنید استفاده از نمایشگر دو طرف خمیده مورد استقبال کاربران قرار بگیرد یا نمایشگر تخت انتخاب مناسب‌تری برای سری نوت است.

 

 

منبع: جی اس ام

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید