بدترین روزهای اخیر توییتر؛ وقتی که همه چیز تیره و تار می شود !

   
نام نویسنده:
 جمعه 21 خرداد 95 ساعت: 23:48:49

از شروع همه این وقایع چند ماه می گذرد اما به نظر می رسد که توییتر همچنان با اراده قوی در میدان دست و پا می زند تا بلکه راهی پیدا کند که بتواند باز هم توجه کاربران را به خود جلب کند . با وجود این ظاهرا همچنان از زمین و زمان برای توییتر بدشانسی می بارد ؛ در این نوشتار به شرح آنچه در هفته گذشته بر سر این سرویس پیام رسان گذشته ، پرداخته شده است !

-    کناره گیری جف سیبرت ، رئیس تیم تولید و مشتریان توییتر !

خبرگزاری Re/Code می گوید : اد هو ، سرپرست مهندسان ارشد توییتر ، ریاست تیم تولید را برعهده می گیرد . ظاهرا سیبرت می خواهد به پلت فرم موبایل  ساز فابریک ( Fabric ) ، جایی که قبل از گرفتن ترفیع در آن کار می کرد ، باز گردد . کناره گیری وی بیشتر یک بدشانسی تعریف شده است . 

-    هجوم گروهی شرکت های تبلیغاتی به سمت اینستاگرام به جای توییتر !

گزارش جدیدی که توسط خبرگزاری رویتر منتشر شده از این امر حکایت می کند که شرکت های تبلیغاتی بیشتری اینستاگرام را به جای توییتر به عنوان رسانه اجتماعی کمپین های تبلیغاتی خود انتخاب کرده اند . این گرایش به گزارش درآمد سه ماهه اول توییتر نیز مرتبط می شود . در این گزارش ذکر شده که حجم سرمایه گذاری شرکت های بزرگ تبلیغاتی در توییتر کم تر از حد مورد انتظار بوده ؛ اگر چه که توییتر این وضعیت را رد کرده است .

-    بهره گیری یک شبکه تلویزیونی از توییتر به منظور بررسی راندمان عملکرد این شبکه در اسنپ چت !

سارا اپلر ، سرپرست ارشد این شبکه تلویزیونی ، می گوید : شرکتش از توییتر برای بررسی بازخورد کاربران نسبت به عملکرد این شبکه در اسنپ چت استفاده می کند . 

خبرگزاری اد ویک ( Adweek ) در این زمینه می گوید :

" اپلر از همکاری خود با توییتر خوشحال است ؛ تحلیل های تیمی وی نشان می دهد که کاربران از توییتر برای دادن بازخورد در زمینه میزان محبوبیت پیام های اسنپ چت این شبکه استفاده می کنند . "

بالاخره حداقل یک نفر از توییتر استفاده می کند ؛ اگرچه که باز هم تعداد جمع استفاده کنندگان با تعداد کاربران اسنپ چت برابری نمی کند .

-    32 میلیون اکانت توییتر مصالحه شد !

توییتر خود را در منجلابی از مسائل امنیتی دیده که اخیرا پلت فرم های اجتماعی زیادی نظیر LinkedIn و Myspace را در خود فرو برده است . توییتر سعی دارد نشان دهد که اطلاعات اکانت های مصالحه شده از هک کردن سرور های این شرکت به دست نیامده اند اما کاربران عقیده دیگری دارند و می خواهند رمز اکانت های خود را تغییر دهند زیرا اکانت های آن ها مسدود شده است .

هیچ یک از این موارد نمی تواند تایید کند که توییتر در آینده ای نزدیک از پا در می آید اما با توجه به این که رسانه ها علاقه زیادی به تعریف کردن از مقاومت یک پلت فرم دارند می توان انتظار داشت که کم کم خبرهای شکسته شدن ایمان توییتر نیز منتشر شود . 

منبع: gizmodo

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید