دماسنج هوشمند برای مقابله با تب کودکان

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 31 خرداد 95 ساعت: 00:26:03

 دماسنج Kinsa نمایشگر دارد و از بلوتوث برای pair شدن با یک برنامه iOS یا اندروید استفاده می‌کند و به شما کمک می‌کند که سلامت خانواده‌تان را پیگیری کنید.  کار دماسنج گوش Kinsa شبیه به دستگاه‌های مشابه دیگر است.

آن را در گوش بیمار قرار می‌دهیم، دکمه را می‌زنیم، و بلافاصله یک نوشته دریافت می‌کنیم. اگر شما برنامه را باز کنید،  صدایی دمای بدن‌تان را اعلام می کند، همچنین این دما بر روی دماسنج نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید آن را در یکی از پروفایل های‌تان ذخیره کنید.

این برنامه بلافاصله علائم حیاتی شما را اعلام می‌کند، مثلأ سردرد، لرز، گلودرد، و یا خوب بودن. باطری پلاستیکی Kinsa ، سه اونس وزن دارد و اندازه‌اش 5.9*1.8 اینچ است. سر این دماسنج کوچک است و می توانید با دستمال مرطوب الکلی آن را تمیز کنید.

 

پس از دانلود نرم افزار دماسنج، بدون لاگین کردن و استفاده از ایمیل می‌توان دماسنج را با گوشی pair کرد. این نرم افزار مفید با استفاده از سن و علائم حیاتی شما، مشاوره‌هایی را از منابعی مانند WebMD، کلینیک کلیولند، و کلینیک مایو در اختیار شما قرار می‌دهد.

اطلاعات‌تان راجع به درجه حرارت و علائم حیاتی‌تان، بر اساس موقعیتتان، در cloud جمع‌آوری و آپلود می‌شود. این کار به‌طور نامحسوس انجام می‌شود و به پیگیری بیماری‌ها کمک می‌کند.

در حالی که دماسنج گوش غیر‌‌متصل براون 35 دلار است، نسخه Kinsa تقریبأ 50 دلار است. این دستگاه به آمار سلامت جامعه و توقف گسترش بیماری کمک می‌کند و این هزینه برای خرید آن می‌ارزد.

 

منبع: digitaltrends

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • tania.behboodi
    2016-06-20 15:41:47

    خیلی جالب بود واقعا خبرهاتون عالی هستند

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید