مدت زمان کلیپ های ویدئویی توییتر به 140 ثانیه رسید !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 1 تیر 95 ساعت: 21:29:13

از امروز تعداد ثانیه های کلیپ های ویدئویی کاربران توییتر به اندازه تعداد کاراکترهای پیام های متنی آن ها افزایش می یابد . توییتر اعلام کرده است که می خواهد امکان ارسال کلیپ های 140 ثانیه ای را برای همه کاربران خود مهیا سازد . 

علاوه بر این سازندگان Vine نیز می توانند محدودیت 6 ثانیه ای تصاویر خود را با استفاده از قابلیت Beyond the Vine جدید که مدت زمان کلیپ های کوتاه را به 2 دقیقه می رساند ، افزایش دهند . ظاهرا این امکان با استفاده از یک دکمه با نام " Watch more " که در گوشه سمت راست پایین نرم افزار قرار گرفته ، فراهم شده است . کاربران از هم اکنون می توانند این کلیپ ها را با بزرگ نمایی کامل مشاهده کنند . در این میان پریسکوپ ( Periscope ) هم بی نصیب نمانده است به این نحو که کاربران هم اکنون می توانند با دو بار ضربه زدن بر روی یک کلیپ ویدئویی آن کلیپ را با قلب هایی زیبا تزیین کنند .

توییتر همچنین اعلام کرده است که می خواهد امکان ارسال کلیپ های 10 دقیقه ای را نیز برای برخی از منتشر کنندگان مطالب اینترنتی فراهم سازند ؛ از این رو اگر که در اکانت خود کلیپ های طولانی تری را دیدید تعجب نکنید . کلیپ های طولانی تر قابلیت بزرگ نمایی کامل را نیز دارند . 

توییتر در نظر دارد برخی از این ویژگی ها را در ازای پرداخت مبالغی معین در اختیار کاربران بگذارد اگرچه که هنوز در مورد این مبالغ مطلبی منتشر نشده است .   

منبع: engadget

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید