آلکاتل TCL سازنده بعدی گوشی های بلک بری

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 6 تیر 95 ساعت: 21:29:13

مدل تمام لمسی احتمالا همان دستگاهی است که در ماه ژوئیه ( 11 تیر تا 10 مرداد ) نور خورشید را به خود می بیند و ظاهرا طبق گزارش های موجود سازنده چینی ، آلکاتل TCL ، ساخت آن را بر عهده دارد ؛ البته در این زمینه هنوز هیچ خبری به طور رسمی منتشر نشده است اما آنچه منبع بخشی از این شایعه ها محسوب می شود دستگاهی است با نام DTEK 50 و شماره سریال STH100-2 که اخیرا آلکاتل مجوز ساخت آن را از Wi-Fi Alliance گرفته و البته نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که تنها بلک بری در ساخت گوشی های خود از عبارت DTEK و چنین شماره سریال هایی استفاده می کند به این نحو که این سازنده در گذشته مدل پریو را با شماره سریال STV100-1 وارد بازار کرد . 

منبع دیگر تایید کننده این جریان یک قرارداد جدید همکاری دوطرفه بین آلکاتل و بلک بری می باشد که چند وقت پیش بسته شد . طبق آنچه که در فضای خبری منتشر شده اولین نتیجه این همکاری نوپا گوشی هوشمند بلک بری هامبرگ ( Hamburg ) می باشد که ظاهرا در ساخت آن از مدل آلکاتل آیدول 4 الهام گرفته شده است . ظاهرا هامبرگ شباهت های زیادی با آیدول 4 دارد . طبق اطلاعات موجود ، این گوشی هوشمند به یک نمایشگر 5.2 اینچی 1080 پیکسلی لمسی و پردازشگر کوالکام اسنپدراگون 615 ( آیدول 4 از یک پردازشگر کوالکام اسنپدراگون 617 بهره می برد . ) مجهز است و از نظر دیگر ویژگی های فنی نیز شباهت هایی با آیدول 4 دارد . 

با توجه به این نشانه ها می توان گفت که بلک بری هامبرگ چیزی به جز یک آلکاتل آیدول 4 نیست که ظاهر و برندی جدید را بر روی خود دارد و یا این که همه این شباهت ها تنها یک تصادف است و سازنده کانادایی مسئولیت ساخت این محصول را برعهده دارد ؛ برای نتیجه گیری بهتر تنها باید یک ماه دیگر صبر کرد تا همه چیز مشخص شود .

منبع: gsmarena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید