10تیتر داغ دنیای آی‌تی از پشتیبانی بزرگان فناوری از کلینتون تاحضور یک نابغه‌ در اپل

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 8 تیر 95 ساعت: 10:45:00

خبرآنلاین:

شماره 1- کمپانی استارتاپ و موفق Twilio در سان فرانسیسکو در روز اول عرضه عمومی سهام خود توانست به 90 درصد از هدف خود برسد. این کمپانی به توسعه دهندگان در محیط کلود اجازه ارسال و دریافت پیامک و مکالمه تلفنی می‌دهد.

شماره 2- تحقیقات جدید BuzzFeed نشان می‌دهد رانندگان اوبر کمتر از پیش بینی‌ها درآمد دارند.

شماره 3 - فیس بوک پس از متهم شدن به جبهه گیری سیاسی در آمریکا بخش ویژه‌ای به عنوان چشم‌انداز سیاسی در سایت خود راه اندازی کرد.

شماره 4- اوبر تصمیم گرفت در فاکتور صادر شده برای مشتری جزییات پرداختی به راننده را حذف کرده و فقط رقم کلی را منتشر کند.

شماره 5 - پس از کاهش بودجه دولتی برای پروژه «تک سیتی» انگلیس، این پروژه به بخش خصوصی واگذار شد تا یکی از بزرگترین پروژه های آی‌تی در این کشور توسط سرمایه‌گذاران خصوصی مدیریت شود.

شماره 6 - استخدام یک نابغه در اپل ممکن است کل این کمپانی را متحول کند. در اینجا صحبت از استخدام «استفان فرند» موسس و پرزیدنت Sage Bionetworks است.

شماره 7 - گروهی از بزرگان دنیای آی‌تی از جمله شریل سندبرگ و اریک اشمیت به طور رسمی وارد گود انتخاباتی شده و حمایت خود از هیلاری کلینتون را اعلام کردند.

شماره 8 - گوگل، کمپانی Webpass را که در کار کابل کشی و توسعه شبکه اینترنت فعالیت می‌کند، خرید. گوگل با این خرید قول داد سرعت اینترنت را برای کاربران بالاتر ببرد.

شماره 9 - مایکروسافت جنگ جدید مرورگرها را با انتشار گزارشی جدید از مرورگر خود، Microsoft Edge آغاز کرد که در آن نشان می‌دهد اِج سریعتر از سایر مرورگرها است.

شماره 10 - چین نبرد با تولید کنندگان تبلیغاتی غیر‌قانونی اینترنتی را شدت بخشید.

 

منبع: خبر آنلاین

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید