تاریخ انتشار آپدیت سالگرد ویندوز 10 به طور تصادفی منتشر شد !

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 9 تیر 95 ساعت: 00:42:55

طبق اطلاعات منتشر شده کاربران از تاریخ دوم ماه اوت ( 12 مرداد ) می توانند این آپدیت را دریافت کنند . حال سوال مهمی که مطرح می شود این است که آپدیت فوق چه اهمیتی دارد ؟ این آپدیت مجموعه ای جامع از بهینه سازی هایی می باشد که ردموند بعد از گوش دادن به بازخوردهای کاربران فراهم ساخته است . به طور مثال در این آپدیت منو استارت  یک لیست بهبود یافته از تمامی نرم افزارهای یک سیستم را در خود خواهد داشت و علاوه بر این کاربران بالاخره در تبلت های خود نیز می توانند دوباره به یک لیست تمام صفحه از نرم افزارهای دستگاه خود دسترسی داشته باشند . 

مایکروسافت در این بهینه سازی دستیار مجازی خود ، کورتانا ، را نیز فراموش نکرده است به همین دلیل این کاربران بعد از دریافت آپدیت ها از طرف سازنده می توانند به گونه ای راحت تر کارهای خود را انجام دهند . این دستیار هم اکنون می تواند برای کاربر غذا سفارش دهد و یا از شرکت Uber برای وی تاکسی بگیرد .

مرورگر ادج مایکروسافت نیز بهبودهای بزرگی را در قالب توانایی پشتیبانی ویژگی هایی جدید در خود دیده است . این مرورگر سرعت بالایی داشت و انرژی کمی را از باطری یک دستگاه دریافت می کرد اما قابلیت های محدود پشتیبانی سازی آن باعث شده بود که کاربران در مقایسه با مرورگرهای کروم و فایر فاکس به چشم یک انتخاب سوم به آن نگاه کنند . 

بهتر است که امیدوار باشیم که مایکروسافت گرایشی اجباری در مورد نصب این آپدیت توسط کاربران نداشته باشد اگرچه که آپدیت های جدید رایگان می باشند .  

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید