المپیک امسال را به صورت واقعیت مجازی ببینید!

   
نام نویسنده:
 جمعه 11 تیر 95 ساعت: 00:55:26

شبکه ی تلویزیونی NBC، قرار است تمام برنامه های المپیک امسال را به صورت واقعیت مجازی در اختیار عموم قرار دهد. از مراسم افتتاحیه و اختتامیه گرفته، تا مسابقات بسکتبال، ژیمناستیک، والیبال، غواصی، بوکس، شمشیربازی و غیره. البته برای مشاهده ی این برنامه ها احتیاج به یک گوشی سامسونگ و هدست واقعیت مجازی گیر سامسونگ (Samsung Gear VR headset) خواهید داشت.

از آن جایی که قرار است برنامه های المپیک 2016، به صورت آنلاین پخش شوند، افراد علاقمند باید هزینه ی اشتراک شبکه ی NBC را بپردازند تا بتوانند این برنامه ها را به صورت واقعیت مجازی تماشا کنند. لازم به ذکر است که این گزارشات، به صورت زنده پخش نمی شوند. بدین معنا که مراسم افتتاحیه ی المپیک 2016 که در روز 15 مرداد 1395 برگزار می شود، در تاریخ 16 مرداد به صورت واقعیت مجازی از شبکه ی NBC پخش می گردد. به بیان ساده تر، برنامه های این شبکه، همگی یک روز بعد از اجرای اصلی، روی تلویزیون پخش می شوند.

مشاهده ی برنامه های المپیک، آن هم به صورت واقعیت مجازی تجربه ی جالبی به نظر می رسد. باید منتظر بمانیم و ببینیم فیلمبرداری و پخش واقعیت مجازی مسابقات المپیک، با چه کیفیتی ارائه می شوند.

آیا واقعاً حس حضور در عرصه ی مسابقات المپیک به افراد دست می دهد؟

آیا واقعاً به نظر می رسد که در کنار یوسین بولت در حال دویدن هستیم؟

همچنین شایعات جدیدی از سامسونگ منتشر شده که نشان می دهد این شرکت، در حال ساخت نسخه ای از گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 Edge) که مخصوص المپیک طراحی شده است. اگر این شایعات واقعیت داشته باشند، با نزدیک شدن به مسابقات المپیک، این نسخه از گوشی سامسونگ همراه با هدست واقعیت مجازی گیر، به فروش خواهند رسید.

منبع: digitaltrends

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید