D-Link برنامه شراکت VAR را گسترش می دهد

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 24 تیر 94 ساعت: 04:34:46


این برنامه سه رده را برای شرکا ارائه می دهد: ثبت شده، نقره ای و طلایی. همه شرکای VIP+ به بازاریابی D-Link و منابع فروش با پیش فروش اختصاصی در انگلستان، تدارکات، خدمات و پشتیبانی دسترسی دارند.
شرکای سطح طلایی از تخفیف خیلی زیاد بهره می برند. برای هر دو شرکای طلایی و نقره ای تخفیف های رسمی و بودجه های مخصوص گسترش تجارت ، که پس از تدوین  طرح توسعه قابل استفاده برای شرکا می شود.
و برای اولین بار شرکای ثبت شده تخفیف قابل توجه مستقیم از توزیع کنندگان قانونی D-Link در زمان خرید دریافت می کنند. در کنار این تغییرات، تبلیغات منحصر برای شرکای VIP+ از ماه "می" انجام شده است که تعهدات D-Link را نسبت به شرکای خود بیشتر می کند.
اندرو مولهولند، مدیر مسایل تجاری و بازاریابی در D-Link UKI گفت: " ما در حال ایجاد تخفیف های جایزه ای و همچنین بودجه توسعه هستیم تا به شرکا کمک کنیم تا آن ها بیشتر برای مجموعه مسائل تجاری تقاضا کننده باشند. "
 او اضافه کرد: "تخفیف های جدید برای همه شرکای VIP+ معرفی شده است، که تعهد ما را برای کمک به آن ها در راه گسترش تجارتشان نشان می دهد. این روشی پاداش دهی ما به شریکانمان برای زمان و سرمایه گذاری است که آن ها برای به دست آوردن فرصت های جدید برای تجارت و تمرکز روی سهام محصولات D-Linkدر اختیار ما قرار داده اند".
سبد محصولات  D-Link در انگلستان شامل بیش از 330 نوع است که سوئیچ شبکه، ذخیره سازی، اینترنت بی سیم، نظارت و خدمات IP را پوشش می دهد.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید