همسترها می توانند رویاهای هنری خود را دنبال کنند

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 16 تیر 95 ساعت: 01:02:17

یک شاهکار هنری می تواند طیف عاطفی و احساسی  را به بینندگان منتقل کند. این طیف می‌تواند تجدید قوا، ویرانگری، زیبایی، و یا وحشت باشد. همچنین می‌تواند توسط یک همستر ساخته شده باشد.

ماشین طراحی همستر که توسط نیل مندوزا ابداع شده، یکی از هنرهای نادر است. در این ماشین، یک همستر در حال دویدن روی چرخ دستگاهی پیچیده است که طراحی(یا به عبارتی دیگر نقاشی) می‌کند.


ممکن است این دستگاه احمقانه به نظر برسد، اما تدبیر و مهندسی زیادی در آن به کار برده شده است. مندوزا از Raspberry Pi ,openFrameworks,Box2D و نرم افزار نوشته شده با openFrameworks استفاده کرده است.  


همسترها طرفدار ورزش و نقاشی هستند

همسترها اولین حیواناتی نیستند که قابلیت های هنری انعطاف پذیری دارند. و در رقابت های هنری غیر انسانی، همسترها هنوز نمی توانند رقیب الگوریتم DeepDream گوگل شوند.

هوش مصنوعی این الگوریتم ها قادر به ایجاد نمایشگاه های هنری و مجموعه های موسیقی است، اما با این حال همسترها بامزه ترند! برای دیدن ویدیوی مربوط به این خبر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

http://volume.vox-cdn.com/embed/ce4d7bdd9?placement=article&tracking=article%3Amiddle&player_type=null&start_time=null#ooid=4yZ2ljMDE6EOzaQzgcMRkBYbm9fFHtsd

منبع: theverge

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید