سامسونگ امروز گلکسی J2 و گلکسی J Max بزرگ را وارد بازار هند کرد !

   
نام نویسنده:
 جمعه 18 تیر 95 ساعت: 22:20:22

سازنده کره ای امروز از گوشی های J2 و J مکس خود رونمایی کرد . تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان دادند که تنها گلکسی J2 یک حلقه درخشان را دور دوربین خود دارد . 

مشخصات فنی گلکسی J2 و گلکسی J مکس

گوشی سامسونگ گلکسی J2 از یک نمایشگر 5 اینچی AMOLED ، پردازشگر 4 هسته ای 1.5GHz اسپرید ترام ، رم 1.5 گیگابایتی ، حافظه داخلی 8 گیگابایتی ، دوربین اصلی 8 مگاپیکسلی ، دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی ، سیستم عامل اندروید 6 مارشمالو و باتری 2,600mAh بهره می برد .

با توجه به چنین ویژگی هایی می توانیم بگوییم که گوشی سامسونگ گلکسی 2,600mAh یک محصول قابل قبول است . 

و اما گلکسی J مکس ! گلکسی J مکس یک محصول بزرگ تر است . این گوشی هوشمند از یک نمایشگر 7 اینچی WXGA بهره می برد اما دیگر مشخصات فنی آن چنگی به دل نمی زنند . از مشخصات این دستگاه می توان به پردازشگر 4 هسته ای 1.5GHz اسپرید ترام ، رم 1.5 گیگابایتی ، حافظه داخلی 8 گیگابایتی ، دوربین اصلی 8 مگاپیکسلی ، دوربین سلفی 2 مگاپیکسلی ، باتری 4,000mAh و سیستم عامل اندروید لولی پاپ اشاره کرد .

گلکسی J مکس در مقایسه با مدل J2 به یک باتری و نمایشگر بزرگ تر مجهز می باشد اما از نظر کیفیت تصاویر سلفی و پیشرفته بودن سیستم عامل در رتبه پایین تری قرار دارد . این دو گوشی هوشمند امروز با قیمت 145 دلار و 199 دلار وارد بازار هند شدند . سازنده کره ای اعلام کرده که از اواخر ماه آینده هر دو محصول را در دیگر بازارهای جهان نیز عرضه می کند . 

منبع: theverge

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید