اچ تی سی Desire 10 به زودی می آید ! یک اچ تی سی 10 ارزان تر؟

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
زمانی که اچ تی سی 10 مورد بررسی قرار گرفت به عنوان یکی از برترین گوشی های هوشمند اچ تی سی شناخته شد اگرچه که این محصول یک موفقیت تجاری محسوب نشد زیرا سازنده تایوانی تنها توانست یک میلیون دستگاه از آن را تا پایان سال 2015 وارد بازار کند در حالی که سامسونگ تا به حال 26 میلیون دستگاه گلکسی S7 را در دست کاربران قرار داده است

 حال سوال این است که آیا یک مدل ارزان تر از گوشی هوشمند اچ تی سی 10 می تواند توجه کاربران را به خود جلب کند یا خیر ؟

ایوان بلس معتقد است که اچ تی سی می خواهد از اواخر سه ماهه سوم امسال ، در ماه سپتامبر ( 11 شهریور تا 9 مهر ) ، دیزایر 10 را وارد بازار سازد . تا به حال هیچ جزییاتی در مورد مشخصات این دستگاه منتشر نشده است اما با وجود این بلس می گوید که دیزایر جدید احتمالا از یک دوربین اصلی ، مشابه آنچه که در اچ تی سی 10 به کار رفته است ، بهره می برد از این رو می توان انتظار داشت که این محصول هم به فلش دو مرحله ای LED و فوکوس خودکار لیزری مجهز باشد .

این احتمال وجود دارد که دیزایر 10 از نظر مشخصات فنی شباهت های زیادی با مدل اچ تی سی 10 داشته باشد اما با یک بدنه پلاستیکی وارد بازار شود . مطمئنا مانند همه دیزایرهایی که اخیرا وارد بازار شده اند این مدل هم از نظر قیمت در مقایسه با برادر بزرگ تر خود بسیار ارزان تر خواهد بود . 

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید