برنامه ی Hyperlapse ویندوزفون برای کاربران لومیا آپدیت شد

   
نام نویسنده:
 شنبه 27 تیر 94 ساعت: 19:34:35

 

شما با کمک این برنامه قادر خواهید بود تا ویدیو های خلاقانه بگیرید و لحظات زیبایی را ثبت کنید. یکی از ویژگی های خاص این برنامه این است که هیچ منویی ندارد و فقط یک دکمه ی شاتر دارد.

"تایم لپس" یک تکنیک سینماتوگرافی (فیلم برداری) است که با استفاده از آن، فرکانسی که فریم های فیلم با آن ثبت میشوند (Frame Rate) بسیار پایین تر از مقدار عادی است، بدین صورت زمانی که فیلم ثبت شده را با سرعت عادی میبینید، زمان به سرعت بیشتری میگذرد و اتفاقات به سرعت رخ می دهند و به عبارتی فیلم تند شده تماشا می کنید. اساس کار time-lapse تبدیل ویدئوهای طولانی مدت به ویدئوهای کوتاه، با افزایش سرعت پخش و البته حذف لرزش‌های دست است.

قبلا این برنامه برای تعداد محدودی از گوشی های لومیا قابل استفاده بود اما با آپدیت جدید تعداد بیشتر ی از ویندوزفونی ها می توانند از این برنامه استفاده کنند و ترجبه ی لذت بخش تری را از طریق این برنامه با اینستاگرام داشته باشند.

این برنامه برای گوشی های لومیایی که پردازنده ی آن ها  از نوع Qualcomm Snapdragon S4 باشد و حداقل دارای رم 512MB باشند،قابل نصب است.البته با این میزان رم نمی توان با کیفیت HD فیلم برداری کرد و کاربران برای فیلم برداری با این کیفیت به رم یک گیگ نیاز دارند.این برنامه را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

QR Hyperlapse

لینک دانلود

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید