دیگرمنتظر آیفون 7 پرو نباشید!

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 31 تیر 95 ساعت: 00:00:00

برخلاف شایعاتی که این روزها در مورد سه نسخه متفاوت از آیفون به گوش می‌رسد Evan Blass، صاحب اکانت معروف توییتر evleacks گفته که آیفون جدید اپل، امسال تنها در دو نسخه عرضه می‌شود؛ آیفون 7 و آیفون 7 پلاس که با نام رمز Sonora و Dos Palos شناخته می‌شوند. به نظر می‌رسد عکس‌هایی که نشان‌دهنده سه نسخه متفاوت آیفون 7 هستند جعلی‌اند.

در عکس‌های منتشر شده از قاب پشت گوشی، حرف S دیده می‌شود در حالی که می‌دانیم آیفون‌های امسال از حرف اس در نامشان بی‌بهره‌اند. به همین خاطر این عکس‌ها نمی‌توانند منظقی باشند. از طرف دیگر به نظر می‌رسد تنها اختلاف آیفون 7 پلاس با آیفون 7 در اندازه آنهاست. شایعاتی همچون لنز دوگانه و اسمارت کانکتور نیز در مورد این نسخه از آیفون گفته می‌شود در حالیکه که در عکس منتشر شده دو آیفون 7 پلاس و 7 پرو اندازه مشابهی دارند و ممکن است تفاوت تنها ناشی از قاب متفاوت روی آیفون 7 پرو باشد.

از طرف دیگر اما خط آنتن پشت گوشی‌ها، همچون شایعات قبلی دیده نمی‌شود و اکنون در بالای گوشی جای گرفته است. در این عکس‌ها خبری از جک 3.5 میلیمتری نیست و ظاهرا حذف شده است.

به هر حال فعلا باید تا شهویورماه منتظر بمانیم تا این گوشی‌ها رسما رونمایی شوند. شما چطور فکر می‌کنید؟ به نظر شما امسال شاهد دو نسخه از آیفون‌های جدید اپل هستیم یا سه نسخه؟

 

منبع: جی اس ام

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید