بازی ها و نرم افزارهای برتر هفته

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 4 مرداد 95 ساعت: 21:11:12

بیت موجی ( Bitmoji )

پلت فرم های پشتیبانی کننده : اندروید و iOS
بیت موجی نرم افزاری است که کاربر را قادر می سازد تا بر اساس چهره و ظاهر خود ایموجی بسازد . این نرم افزار در این پروسه ابزارهای مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد . سازندگان بیت موجی هم اکنون با ارائه یک بروزرسانی جدید نرم افزار خود را با نرم افزار اسنپ چت یکپارچه کرده اند از این رو کاربران می توانند از طریق شبکه اجتماعی اسنپ چت وارد اکانت بیت موجی خود شوند و یا با استفاده از اسنپ چت استیکرهای خود را برای مخاطبانشان بفرستند . بیت موجی از طریق اسنپ چت امکان چسباندن استیکرها به تصاویر و فیلم ها را نیز برای کاربران فراهم می سازد .

سوئیفت موجی ( Swiftmoji )

پلت فرم های پشتیبانی کننده : اندروید 
سوئیفت موجی صفحه کلید جدیدی از طرف سازنده نرم افزار سوئیفت کی است . ایده اصلی ساخت این نرم افزار گذاشتن ایموجی های مختلف در اختیار کاربر می باشد . سوئیفت موجی می تواند ایموجی هایی را که به طور مکرر توسط کاربر مورد استفاده قرار می گیرند نیز در یک ردیف جداگانه ارائه کند . این نرم افزار به قابلیت های دیگری نظیر پشتیبانی تم و پیشنهاد کردن و تصحیح سازی عبارت ها و ایموجی ها در هنگام تایپ کردن یک پیام نیز مجهز است . در صورتی که در پیام های خود تا حد زیادی از ایموجی های مختلف استفاده می کنید توصیه می شود که سوئیفت موجی را روی گوشی خود نصب کنید .

داتس اند کو ( Dots & Co )

پلت فرم های پشتیبانی کننده : اندروید و iOS
داتس اند کو یک بازی نقطه سازی رنگارنگ است که در آن کاربر باید نقاط هم رنگ را در کنار هم بچیند . تعداد دفعاتی که کاربر شانس گذراندن یک مرحله را دارد محدود است و به همین دلیل هیجان خاصی در این بازی ایجاد می شود . 

دیپ یو ( diep.io )

پلت فرم های پشتیبانی کننده : اندروید و iOS
دیپ یو یک بازی جدید از طرف سازندگان بازی آگار یو ( Agar.io ) می باشد . در این بازی کاربر باید به جای جذب کردن دیگر کاراکترها با تانک های خود به آن ها صدمه بزند . شما در این بازی باید با از میان برداشتن دشمنان خود به بزرگ ترین قدرت منطقه مبدل شوید .

اتاق های دوم ( Rooms of Doom )

پلت فرم های پشتیبانی کننده : اندروید و iOS
این محصول جدیدترین بازی ساخته شده توسط سازندگان بازی کراسی رود ( Crossy Road ) است . در این بازی کاربر نقش یکی از مینیون های دکتر دوم را بازی می کند که باید از اتاق های تله گذاری شده عبور کند و زنده بماند . هرچه مینیون ها به مدت طولانی تری زنده بمانند امتیاز کاربر بالاتر می رود . کاربر می تواند با گذراندن مراحل مختلف این بازی اتاق ها و کاراکترهای جدیدی را باز کند . 

منبع: gsmarena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید