درآمد پوکمون گو به روزانه 10 میلیون دلار رسید !!!

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 11 مرداد 95 ساعت: 13:15:15

پوکمون گو ظرف فقط سه هفته سردمدار دنیای بازی موبایل شده است. پوکمون گو با استفاده از واقعیت افزوده «پوکمون»هایی را در گوشه و کنار دنیای واقعی قرار داده که باید با گوشی خود شکارشان کنید. می‌توان حدس زد که بازی‌ای با چنین محبوبیتی پول زیادی هم به جیب می‌زند، نه؟ جواب این است که بله، قطعا! این بازی روزی 10 میلیون دلار درآمد دارد.

به گفته شرکت App Annie، پوکمون گو روزانه در اپ‌استور و گوگل‌پلی چیزی حدود 10 میلیون دلار درآمد دارد. تحلیلگر این شرکت می‌گوید پوکمون گو باعث کاهش درآمد دیگر بازی‌ها نشده است. درواقع در روزهای اول ظهور پوکمون گو در آمریکا درآمد بازی‌های دیگر کاهش پیدا کرد، اما بعد از چند روز شرایط به حالت عادی برگشت و درآمدها دوباره به سطح قبل رسید. در آلمان و بریتانیا هم کاهش مشاهده شد، اما این کاهش قبل از پوکمون گو هم وجود داشت. از طرف دیگر، در استرالیا درآمد بازی‌های دیگر بعد از پوکمون گو کمی افزایش هم داشته است.

این شرکت اعلام کرده که بیشتر درآمد بازی‌ها از گروه کوچکی از کاربران می‌آید و آن‌ها در روز با بیشتر از یکی دو بازی خودشان را درگیر نمی‌کنند. اما ظاهرا پوکمون گو بر زمان متوسطی که کاربران در روز صرف بازی می‌کنند تاثیر کمی گذاشته، هرچند زمان متوسطی که صرف پوکمون گو می‌شود از فیسبوک، اسنپ‌چت و واتس‌اپ بیشتر است.

منبع: جی اس ام

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید