خبرهای جدیدی در مورد آیفون جدید !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 18 مرداد 95 ساعت: 21:53:38

این دومین بار است که منابع خبری چنین مطلبی را بیان می کنند و به همین دلیل کم کم باید باور کرد که اپل می خواهد تغییراتی را در روش های طراحی خود ایجاد کند .

یک ایده بسیار ساده پشت اعمال چنین تغییراتی وجود دارد ؛ جایگزین سازی کلید فیزیکی خانه با یک سطح حساس به فشار که می تواند یک اسکنر اثر انگشت را در کنار چند قابلیت دیگر نظیر عاملیت تشخیص فشار در اختیار کاربر بگذارد . در گذشته هم برخی از سازندگان از چنین ابتکارهایی استفاده کرده بودند از این رو می توان انتظار داشت که آیفون جدید هم چنین تغییراتی را در خود دیده باشد هرچند که در صورتی که اپل نخواهد کلید فیزکی دوست داشتنی خود را فراموش کند باید منتظر طرح هایی مشابه آنچه که در آیفون های پیشین دیده ایم ، باشیم .

البته این امکان هم وجود دارد که اپل در ساخت آیفون جدید از قابلیت بازخورد دهی مک بوک های جدید و یا 3D تاچ استفاده کند زیرا گاهی یک لرزش دقیق هم می تواند کارایی بسیار زیادی داشته باشد .

تغییر دادن کلید فیزیکی خانه می تواند مزایای زیادی داشته باشد . به طور مثال امکان استفاده از یک نمایشگر کاملا مسطح و یا حذف کردن جک صوتی 3.5 میلی متری برخی از این مزایا می باشند . اعمال چنین تغییراتی می تواند ضد آب شدن آیفون 7 را نیز تضمین کند . یکی دیگر از مزایای این تغییرات به مسائل امنیتی مرتبط می شود به این نحو که کلید های فیزیکی خانه امنیت دستگاه های هوشمند را کاهش می دهند در حالی که صفحات لمسی امنیت بالاتری را تضمین می کنند .

منبع: gsmarena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید