گلکسی S7 اج ، پرفروش ترین گوشی اندروید امسال !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 18 مرداد 95 ساعت: 22:31:42

تیم تحقیقاتی Strategy Analytics طبق روال همیشگی نتایج رتبه بندی های خود را در زمینه پرفروش ترین گوشی های اندروید در طول مدت یک نیم سال منتشر کرد و ظاهرا این بار هم مانند همیشه یک گوشی از برند سامسونگ بر روی سکوی اول قرار گرفته است ؛ بله گلکسی S7 اج !

ظاهرا قیمت بالای این گوشی هوشمند هم نتوانسته نظر 13.3 میلیون کاربر را نسبت به خرید یک گوشی سامسونگ که ترکیبی از یک نمایشگر 5.5 اینچی منحنی شکل ، دوربین 12 مگاپیکسلی Dual Pixel و 3600mAh می باشد ، برگرداند . 

سال گذشته سازنده کره ای نتوانست گوشی های گلکسی S6  و گلکسی S6  اج را با تفاوت های ساختاری زیادی وارد بازار کند به این نحو که در نهایت این دو محصول در یک اندازه ، با نمایشگرهای تخت و منحنی شکل به دست کاربران رسیدند و البته گفتن این نکته هم خالی از لطف نیست که گلکسی S6 اج مشکلاتی را نیز در خود داشت ؛ با وجود این امسال گلکسی S7 اج هیچ یک از این مشکلات را در خود نداشت و توانست در تعداد بیشتری نسبت به گلکسی S7 عادی به فروش برسد . گلکسی S7 از یک نمایشگر تخت 5.1 اینچی بهره می برد و توانست در این رتبه بندی مقام سومین گوشی پرفروش اندروید را برای خود کسب کند .

مقام دوم هم به گلکسی J2 داده شد ؛ یک گوشی اقتصادی که توانست در تعداد 13 میلیون دستگاه به فروش برسد و برای بازارهای کشورهای پرجمعیتی مانند هند طراحی و ساخته شده است . 

با در نظر گرفتن سه رتبه برتر اول می توان دید که در طول نیم سال اول سال 2016 گوشی های ساخته شده توسط شرکت سامسونگ بیشترین میزان فروش را داشته اند . این امر به خوبی استراتژی موفق ساخت و فروش سازنده کره ای را در صنعت و بازار گوشی های هوشمند نشان می دهد . 

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید