آیفون 7 اپل با بهبود عمده در بخش دوربین به میدان می‌آید

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
به نظر می‌رسد که نسل جدید آیفون قرار است با تغییری بزرگ همراه باشد و سازندگان قصد دارند آیفون 7 را با سنسوری دوگانه برای دوربین، وارد بازار کنند.

براساس این گزارش جدید، نسخه‌ی بزرگتر7 که احتمالا با نام Plus وارد بازار خواهد شد، به دو سنسور در قسمت پشتی مجهز شده که به هنگام ثبت تصاویر، دو عکس را به صورت همزمان گرفته و با ادغام کردن این دو عکس، تصویری با کیفیتی بالاتر را پیش روی کاربران قرار خواهد داد. اینطور که اعلام شده، احتمالا نسخه‌ی کوچکتریعنی نسخه‌ی اصلی، فاقد این سنسور باشد.

اگر بخواهیم در مورد دیگر اطلاعات و ویژگی‌هایبعدی صحبت کنیم، شاید طرفدارانی که به دنبال طراحی جدید این محصول هستند، آن‌چنان خوشحال نشوند چرا که7 احتمالا شباهت بسیار زیادی با نسل قبلی خود خواهد داشت و بیشتر ویژگی‌های فنی آن تغییر پیدا خواهد کرد. در واقع به نظر می‌رسد که اپل با تغییر دادن روند طراحیبه صورت دو ساله، یک سال به شکل ظاهری دستگاه و سال بعد به ویژگی‌های فنی آن توجه می‌کند.

با این حال، چون سال 2017 دهمین سالگرد عرضه شدنمی‌باشد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این شرکت بخواهد طراحی7 را با تغییرات بیشتری همراه سازد.

یکی دیگر از تغییراتی که وب‌سایت بلومبرگ به آن اشاره کرده، دکمه‌ی home دربعدی می‌باشد که احتمالا تغییراتی در عملکرد آن وجود خواهد داشت. اینطور که اعلام شده،7 فاقد دکمه‌ی فیزیکی در بخش جلویی خواهد بود و کاربران برای استفاده کردن از این بخش، می‌توانند از سیستم لمسی دستگاه استفاده کنند، چیزی که پیشتر در مک‌بوک‌های اپل نیز دیده شده بود.

در نهایت، این احتمال نیز وجود خواهد داشت که اپل جک مربوط به هدفون را از دستگاه خود حذف کرده و کاربران را به خرید هدفون‌های بلوتوثی و بدون سیم تشویق کند. البته می‌توان حدس زد که اپل با انجام این کار، می‌خواهد هدفون را از طریق رابط لایتنینگ به دستگاه مجهز سازد.

منبع: iphone

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید