جدیدترین تصاویر لورفته واقعی از آیفون 7 پلاس در رنگ زیبای مشکی

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
اطلاعات جدیدی در مورد آیفون 7 منتشر شد . ظاهرا هر چه بیشتر به روز هفتم ماه سپتامبر ( 17 شهریور ) نزدیک می شویم بیشتر در گرداب شایعه های منتشر شده در مورد آیفون جدید فرو می رویم .

امروز دوباره جزییات گیج کننده تازه ای در موردجدید منتشر شد ؛ چند تصویر واضح از یک5.5 اینچی در رنگ مشکی به همراه یک دوربین دوقلو و پین های POGO که در پشت دستگاه قرار گرفته است . در گذشته گفته شده بود که7 در سه مدل وارد بازار می شود ؛ حال اگر که با توجه به مطالب قبلی بگوییم که مدل های پلاس و Pro گونه های 5.5 اینچیجدید هستند ، می توانیم انتظار داشته باشیم که تصاویر منتشر شده در این خبر به پیشرفته ترین7 تعلق داشته باشد .

همه چیز به نظر درست می آید اما مسئله این است که منابع خبری دیروز اعلام کردند که اپل تنها 27 را وارد بازار می کند به این نحو که مدل بزرگ تر فاقد پین های POGO است اما از یک دوربین دو قلو بهره می برد . اگر که همه چیز به تعداد گوشی های جدید ختم شود باید مطالبی که دیروز منتشر شدند را باور کنیم زیرا سه روز پیش هم یک منبع خبر دیگر گفته بود که اپل تنها دو گوشی7 را وارد بازار می کند .

به دلیل وجود داشتن این ناهماهنگی ترجیح داده می شود که تنها به عکس ها توجه کنیم و آن ها را ملاک قضاوت خود قرار دهیم . این اولین باری نیست که منابع خبری می گویند که اپل می خواهد7 را در رنگ های مشکی و آبی تیره هم وارد بازار کند ؛ به همین دلیل رنگ مشکی مسئله متحیر کننده نیست . مسئله این است که عکس های جدید یکبسیار شیک را با تمام جزییات ریز آن نظیر خطوط آنتن دهی به تصویر کشیده اند . آنچه که مطرح می شود این است که همه می خواهند که کوپرتینورا با چنین ظاهری وارد بازار کند .

نکته دیگر برداشتن کامل جک 3.5 میلی متری از پایین7 است . با توجه به وضعیت کنونی و حجم زیاد شایعه هایی که تا به حال در موردجدید منتشر شده نمی توان گفت که دیگر مطلب جدیدی در مورد جک صوتی و اسپیکرهای استریو این دستگاه منتشر نمی شود اما می توان به این مطلب تکیه کرد که درجدید دیگر خبری از جک صوتی نیست . 

منبع: gsmarena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید