پایان دادن مایکروسافت به پشتیبانی از اسکایپ روی گوشی‌های قدیمی

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
مایکروسافت اعلام کرد به زودی به پشتیبانی از اسکایپ روی گوشی‌های ویندوزی با ویندوز 8 و 8.1 و اندروید 4.0.3 و پایین‌تر پایان می‌دهد.

احتمالا می‌دانید کهمی 2011را به ارزش 8.5 میلیارد دلار خریداری کرد. اکنون این شرکت اعلام کردهبه پشتیبانی از8، 8.1 و نسخه‌هایپایین‌تر از 4.0.3  از ماه اکتبر به تدریج پایان می‌دهد.

در ادامه این خبر آمده که اوایل 2017 حدود 80 درصد از کاربرانبه طور کامل با این اپلیکیشن خداحافظی می‌کنند، البته تا این تاریخ نیز با محدودیت‌هایی مواجه می‌شوند. این تصمیم شامل ویندوز RT و کاربران گوشی‌های اندرویدی بانسخه 4.0.3  و پایین‌تر نیز می‌شود.تصمیم داردرا از اپلیکیشنی P2P به اپلیکیشنی بر مبنای فضای ابری تبدیل کند. این شرکت می‌گوید با این تغییر، ویژگی‌هایی همچون اشتراک فایل، کیفیت مکالمه ، قابل اطمینان و پیام‌های ویدیویی بهبود پیدا می‌کنند.

اگر به آمار گوشی های ویندوز فونی نگاهی بیندازیم میبینیم که حرکتدر پایان دادن به پشتیبانی ازروی این گوشی‌ها بی‌دلیل نیست و این شرکت ترجیح می‌دهد وقت و هزینه و انرژی خود را روی بخش دیگری بگذارد.

اگر گوشی هوشمندی یا ویندوز 10 موبایل دارید می توانید پیش‌نمایشبرای ویندوز را نصب کنید. این اپلیکیشن از تماس ویدیویی و تماس ویدیویی گروهی تا 25 نفر پشتیبانی می‌کند.

منبع: PhoneArena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید