تغییر نام فروشگاه های "اپل استور"

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
فروشگاه‌های اپل استور حدود ده سال است که در سراسر دنیا حضور دارند؛ اما از این پس این فروشگاه‌ها را دیگر با نام اپل‌ استور نخواهیم شناخت و تنها اپل نامیده می‌شود.

 به گزارش راسخون به نقل از فارنت ، اولین فروشگاهده سال پیش در خیابان پنجم نیویورک افتتاح شد و از آن زمان تاکنون شاهد بازگشایی ۴۷۹ فروشگاهاستور در نقاط مختلف دنیا هستیم. اگر طرفداران محصولاتباشید حتما به خوبی می‌دانید که استیو جابز فقید، زیبایی را در سادگی می‌دید، این امر در تمامی‌ قسمت‌هایبه چشم می‌خورد. اکنون نیز درست است که استیو جابز دیگر در میان کارمندان خود نیست؛ اما سیاست وی مبنی بر ساده سازی همچنان در محصولات و برنامه‌ریزی‌هایبه چشم می‌خورد. از قرار معلوم این سیاست باعث شده تا از این پس فروشگاه‌هایاستور را،بنامیم.برای تمیز دادن شعبه‌های خود هم شیوه‌ جالبی اتخاذ کرده است، از این پل فروشگاه‌هایبا نام محلی که در آن واقع هستند شناخته می‌شوند برای نمونه فروشگاهی که در خیابان پنجم نیویورک است، با نامپنجم نیویورک خطاب می‌شود.

 

اپل سیاست تغییر نام فروشگاه‌های خود را به سرعت عملیاتی کرده و در تمامی قسمت‌های وب‌سایتنام استور از کناراستور حذف شده است. جالب اینجاست که این تغییر نام به صورت کاملا بی‌ سر و صدا انجام شده است و خبری در این خصوص از جانبمنتشر نشد. تنها کاربران به یکباره متوجه شدند که در تمامی قسمت‌های وب‌سایتخبری از عبارت استور در فروشگا‌ه‌های این شرکت نیست.

 

ناگفته نماند که بلاگ خبری MacRumors، پیش از این اعلام کرده بودطی نامه‌ای به کارمندان خود اطلاع داده است که قصد دارد عبارت استور را از کناراستور حذف کند. البتهدر نامه خود گفته بود که فرآیند تغییر نام به تدریج انجام می‌شود و ابتدا از فروشگاه‌هایی کهدر آینده تاسیس می‌کند شروع خواهد شد.

 

در پایان می‌توان حدس زد یکی از دلایل تغییر نام فروشگاه‌های اپل، تصمیم این شرکت برای تغییر کاربردی فروشگاه‌ها‌ی‌است، با این حساب ممکن استبه این فکر باشد که فروشگاه‌های این شرکت تنها جایی برای محصولاتنیست و طرفدارانهم می‌توانند در این فروشگاه‌ها مراسم‌ و انجمن‌های مخصوص خود را داشته باشند.

منبع: راسخون

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید