13 آگوست، آغاز به کار نسخه اندرویدی Fallout Shelter

   
نام نویسنده:
 شنبه 3 مرداد 94 ساعت: 11:09:35


مهمتر از آن، توسعه دهندگان ادعا کرده اند که این بازی برروی اندروید، تمام به روزرسانی های نا به حال Bethesda را دربرخواهد داشت مانند MR.Handy.
طرفداران بازی اندروید می توانند از طریق  Mr.Handy منابع را در خانه هایشان (Vault) جمع کنند، همچنین او را برای جمع کردن اموال دزدی به wasteland بفرستند و یا حتی از Vaultها در برابر موجودات و فاجعه ها دفاع کنند.
نسخه ی اندرویدی این بازی با به روز رسانی اصلی آن همراه خواهد بود. این به روز رسانی اکنون نیز برای سیستم عامل iOS موجود نیست و توسعه دهندگان می گویند به روز رسانی و نسخه ی اندروید بازی در روز 13 آگوست، در Google Play Store  منتشر خواهد شد.
برای اطلاع بیشتر، Fallout Shelter اولین بازی موبایلی در سری Fallout موجود برروی کامپیوترهای شخصی است. یک بازی استراتژیک با عناصر شبیه سازی شده که به افراد قدرت کنترل Vaultهای زیرزمینی خود را بعد از یک جنگ هسته ای می دهد. بازیکن ها در Vaultهای خود اتاق هایی می سازند که منابعی را در اختیار آنها قرار می دهد و ساکنان نیز می توانند به این زیرزمین ها بروند.
Fallout Shelter بعد از انتشار نسخه جدید در ژوئن هنوز هم یکی از محبوب ترین بازی های در App Store است. بر اساس آمار Bethesda این بازی بیشترین دانلود بازی در 48 کشور و بیشترین دانلود برنامه از هر نوع را در 25 کشور داشته است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید