بازدید وزیر ارتباطات و فناوری از غرفه دکترتو

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 31 مرداد 95 ساعت: 14:39:07

به گزارش خبرنگار فیسیت در همایش روز پنج شنبه مورخ 28/05/95 که شرکت های دانش بنیان با وزیر علوم و فناوری اطلاعات دیدار داشتند، شرکت های دانش بنیان بسیاری دستاورد های خود را با آخرین تکنولوژی های روز و مطابق با نباز جامعه در معرض نمایش قرار دادند.
از شرکت های حاضر در این همایش وب سایت خبری "دکتر تو" بود. این وب سایت در طی مصاحبه ای با خبرنگار فیسیت این گونه وب سایت خود را معرفی نمود:
این سایت با ایجاد یک سامانه نوبت دهی آنلاین که به پزشکان این امکان را می دهد که با عضویت در این سامانه و ایجاد پرو فایل اختصاصی برای خود، باعث تسریع در امر مراجعه و درمان بیماران شوند.


این سامانه که به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار می گیرد که به شهروندان این امکان را می دهد که بر اساس نوع بیمه و تخصص مد نظر، پزشک خود را انتخاب و به او مراجعه نمایند. که این کار می تواند به راحتی با وارد کردن کلید واژه ها، عمل جستجو برای پیدا کردن پزشک مورد نظر تسریع بخشد. به عنوان مثال بیماران می توانند با وارد کردن کلید واژه "لابراسکوپ" تمامی پزشکان حاذق در این زمینه را در عرض چند ثانیه مشاهده نمایند و در صورت تمایل افراد می توانند از طریق صفحه شخصی خود که علاوه بر نمایش مشخصات زمان و تاریخ مراجعه به پزشکانی که تا کنون به آنها مراجعه کرده اند در صورت عدم مراجعه به پزشک به هر دلیلی تا 24 ساعت قبل از زمان و تاریخ مراجعه وقت خود را کنسل و پول پرداختی را بدون دردسر و ازدحام جمعیت و ترافیک باز گیرند.
این وب سایت هم چنین اذعان کرد که این سامانه تاکنون توانسته است اعتماد 80 پزشک حاذق در تمام زمینه ها را جلب نماید و با گذر زمان اشتیاق پزشکان به حمایت از این طرح بیشتر می شود. هم چنین تمام هزینه پزشکان موجود در این سامانه طبق تعرفه پزشکی تعریف می گردد که این امر در دیدی وسیع باعث هماهنگی در قیمت ها می گردد که همین امر باعث جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی توسط بیماران می شود.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید