گوشی های جدید لنوو نرم افزارهای مایکروسافت را به طور پیش فرض بر روی خود خواهند داشت !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
مایکروسافت از عقد یک قرارداد همکاری جدید با شرکت لنوو خبر داد . به موجب این شراکت از این به بعد گوشی های جدید لنوو مجموعه نرم افزارهای کاربردی این سازنده را به طور پیش فرض بر روی خود خواهند داشت . این نرم افزارها مجموعه آفیس ، اسکایپ و وان درایو ( OneDrive ) را شامل می شوند .

هنوز جزییات دقیقی در رابطه با این همکاری منتشر نشده است اما سازندگان بزرگی ماننداغلب چنین همکاری هایی را به منظور تبلیغ کردن نرم افزارهای خود و پیشنهاد کردن آن ها به کاربران انجام می دهند . از آنجایی کهاخیرا تا حد زیادی از صنعت ساخت سخت افزار گوشی های هوشمند خارج شده و به سمت ارائه سرویس های گوشی های هوشمند روی آورده است ، می توان گفت که چنین همکاری هایی از جمله راه هایی است که ردموند می تواند به منظور ارائه نرم افزارهای خود به کاربران دنبال کند ؛ از طرف دیگر از آنجایی که لنوو یکی از بزرگ ترین سازندگان چینی است ، این همکاری می تواند بازار وسیعی را برایایجاد کند .

ردموند اعلام کرده که این همکاری محصولات جدید برند لنوو و موتورولا را پوشش می دهد اما هنوز مشخص نیست که دقیقا کدام محصول جدید این دو برند این نرم افزارها را بر روی خود دارد . 

این اولین باری نیست کهچنین قراردادهایی را  برای ارائه نرم افزارهای خود با سازندگان دستگاه هایمی بندد به این نحو که در گذشته نیز سازندگانی مانند ایسوس ، سونی ، سامسونگ ، شیائومی و ال جی هم مشمول چنین طرح هایی شده اند با وجود این کاربران هرگز از ازدیاد نرم افزارها در دستگاه های خود استقبال نکرده اند . 

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید