واتساپ اطلاعات کاربران را با فیس بوک به اشتراک می گذارد !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
البته پیام های کاربران همچنان خصوصی باقی می مانند !

واتساپ امروز از ایجاد یک تغییر جدید خبر داد . این شرکت اعلام کرده است که می خواهد اطلاعات کاربرانش را با، شرکت دارنده این مجموعه ، به اشتراک بگذارد .

منابع خبری در ماه ژانویه ( 11 دی تا 11 بهمن ماه 94 ) اعلام کرده بودند که این دو شرکت بزرگ قرار است که با یکدیگر تبادل اطلاعات نزدیکی داشته باشند و هم اکنون خوب یا بد ، این اتفاق رخ داده است . مطمئنا این عمل باعث می شود که مدافعان حقوق خصوصی کاربران نظرات مخالفی در مورد به اشتراک گذاری داده ها بین این دو شبکه بزرگ اجتماعی داشته باشند . 

واتساپ اعلام کرده است که باید در طول چند ماه آینده داده های کاربران خود را بابه اشتراک بگذارد تا بتواند ویژگی های جدید نرم افزار مشهورش را تست کند . ظاهرا این شرکت نرم افزاری می خواهد در آینده ویژگی های جدیدی نظیر امکان برقراری ارتبط بین کاربران و شرکت های تجاری این افراد ، پیام دهی به کاربران در صورت انجام شدن تراکنش های غیر قانونی بانکی و اطلاع رسانی در زمینه تاخیر داشتن سفرهای هوایی را در اختیار کاربران بگذارد . 

طبق اطلاعات منتشر شده جزییاتی که قرار است به اشتراک گذاشته شوند شماره تلفن ، نام و تصویر پروفایل ، وضعیت آنلاین بودن کاربر ، وضعیت پیام ، آخرین وضعیت کاربر و اعلان های تحویل داده شدن و خوانده شدن پیام ها را شامل می شود . ظاهرا قرار نیست که محتویات پیام ها به اشتراک گذاشته شود . 

نگران نباشیدیکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی جهان است و زمانی که تصمیم به انجام چنین همکاری هایی می گیرد ، هدفی جز ارائه یک خدمات رسانی بهتر ندارد . 

منبع: engadget

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید