کاسپر اسکای مشکلات نرم افزار آنتی ویروس خود را رفع کرد !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 8 شهریور 95 ساعت: 21:45:15

گروه تالوس ( Talos Group ) ، بازوی امنیتی شرکت سیسکو ( Cisco ) ، در وب سایت خود اعلام کرد که آنتی ویروس کاسپر اسکای 4 مشکل اصلی داشت ؛ سه مشکل این نرم افزار باعث ایجاد اختلال در نحوه عملکرد برنامه می شدند و مشکل چهارم یک درز اطلاعاتی بود که هکرها را قادر می ساخت تا به داده های موجود در رایانه کاربر دسترسی پیدا کنند .   

این مشکلات چندان جدی نبودند با وجود این گروه تالوس هشدار داده بود که ممکن است به دلیل چنین ایرادهایی سرویس های امنیتی استفاده کننده از نرم افزار آنتی ویروس کاسپر اسکای مورد حمله هکرها قرار بگیرند .

خراب شدن یک نرم افزار شاید یک مشکل جدی محسوب نشود اما اگر که این نرم افزار یک آنتی ویروس باشد این امکان وجود دارد که هکرها بتوانند در هنگام راه اندازی شدن مجدد برنامه ، کد های یک بدافزار را وارد یک سیستم کند ؛ کاسپر اسکای با حل کردن مشکلات نرم افزار خود از بروز چنین مسائلی جلوگیری کرده است .

منبع: zdnet

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • نیما
    2016-08-29 23:38:42

    یکی از شرکت های بزرگ اینترنتی و سازنده آنتی ویروس ؟ ؟توهم زدین ؟ بزرگ کجا بود ! کسپرسکی بیشتر ی شرکت خبری و تبلیغاتیه که به دلیل کلاهبرداری تو بعضی کشورها تحت تعقیب قضایی هستش و تو سالهای اخیر به دلیل فعالیتهای ناسالم و نادرست تعداد زیادی از نماینده ها ، کارمندا و مدیراش رو از دست داده .ی شرکت فوق آویزون که به دلایل سیاسی مورد حمایت رسانه های آمریکایی هستش تا محصولات بی کیفیتش تو برخی کشورها مثل ایران توجیه مصرف داشته باشن .

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید