منتظر نسخه جدید گوشی‌های سامسونگ باشید: Galaxy A3، A5، A7

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 9 شهریور 95 ساعت: 11:30:00

چندی پیش اطلاعاتی از نسخه جدید Galaxy A5 سامسونگ از بنچمارک فاش شد. همانطور که در سال‌های پیش دیده‌ایم گلکسی ای 5 همیشه به همراه دو گوشی دیگر از این سری یعنی Galaxy A3 و Galaxy A7 عرضه می‌شود و به همین خاطر می‌دانیم احتمالا این بار هم سروکله دو گوشی دیگر به‌زودی پیدا می‌شود. حالا وبسایت SamMobile وجود دو گوشی دیگر را نیز تایید کرده است.

طبق گزارش جدیدی که منتشر شده شماره مدل SM-A320F به گلکسی A3 2017، شماره مدل SM-A520F به گلکسی A5 2017 و شماره مدل SM-A720F به گلکسی A7 2017 اختصاص دارد. با توجه به اطلاعات فاش شده برای A5 می‌دانیم که نسخه جدید این گوشی پردازنده و باتری بهتر و همچنین رم و حافظه داخلی بیشتر دارد اما هنوز خبری از مشخصات دو گوشی دیگر این سری نیست. احتمالا این دو گوشی نیز بهبودهای نسبت به نسخه قبلی خود پیدا می‌کنند.

مشخص نیست که نسخه 2017 گوشی‌های گلکسی ای 3، اس 5 و ای 7 چه موقع راهی بازار می‌شوند اما می‌دانیم که نسل قبلی این گوشی‌های اوایل ماه ژانویه گذشته عرضه شدند. اگر سامسونگ به روند معرفی یک ساله این گوشی‌ها وفادار باشد احتمالا اواخر سال جاری شاهد معرفی این گوشی‌ها هستیم و اوایل سال میلادی جدید نیز آنها را در بازار خواهیم دید.

منبع: gsm

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید