عرضه آیفون جدید در هفته آینده

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
کمپانی اپل امروز دعوتنامه های خود را به منظور برگزاری کنفرانسی اختصاصی در تاریخ 7 سپتامبر (هفدهم شهریور) برای اصحاب رسانه و علاقه مندان به دنیای تکنولوژی ارسال کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تک شات ، با این حساب،برای پنجمین سال متوالی، این رویداد بزرگ را در نیمه اول ماه سپتامبر برگزار خواهد کرد که قطعاً نگاه میلیون ها طرفدار پلتفرم iOS، به این مراسم و گوشی های جدید اهالی کوپرتینو خواهد بود.

اما بر اساس آن چه که تا به امروز از این گوشی فاش شده است، تغییر چندانی درو یا بهتر بگوییمهای امسال اپل، ایجاد نخواهد شد و از جمله تفاوت های جزیی مدل های امسال می توان به کاهش خطوط آنتن در قسمت پشتی گوشی و همچنین برداشته شدن جک 3.5 میلیمتری هدفون اشاره کرد.

همچنین، شنیده ها حاکی از این استهای امسال در دو مدل با ابعاد 4.7 و 5.5 اینچی عرضه خواهند شد که هر دو از قابلیت ضد آب بودن بهره خواهند برد و مدل بزرگ تر به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود.

البته برخی منابع خبری نیز از توقف عرضه مدل 16 گیگابایتی و شروع مدل های امسال با حافظه داخلی پایه 32 گیگابایتی خبر دادند که البته هنوز با واکنشی از سوی مسئولینهمراه نبوده است.

در خصوص سایر محصولات مورد انتظار در این کنفرانس نیز می توان به مدل جدید ساعت هوشمنداشاره کرد که بیش از یک سال و نیم از زمان رونمایی مدل اولیه آن می گذرد. حال به نظر می رسد که این شرکت آماده عرضه نسخه بروزرسانی شده این ساعت است که از میان تغییرات شایع شده در آن می توان به پردازنده ای سریع تر، برخورداری از GPS و دوربینی کوچک اشاره کرد.

 

منبع: جام جم

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید