آغاز شمارش معکوس برای رونمایی از تازه های اپل

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
دعوت شرکت اپل برای معرفی نسل جدید محصولاتش تنها به این جمله که « شما را هفتم ماه می بینیم» محدود شد.

ه گزارش خبرگزاری مهر، در حالی که زمزمه های زیادی درخصوص رونمایی از۷ و ساعت Apple Watch ۲ از سوی شرکتمنتشر شده، این شرکت دعوت جهانی برای مراسم مهم آتی خود را تنها با این عبارت منتشر کرده است: شما را هفتم ماه می بینیم!

البته این اعلام خبری چیز چندان جدید و عجیبی نیست.معمولا در سپتامبر چهار سال اخیر محصولات جدیدش را به دنیا معرفی کرده است. اما آنچه که این رویداد را به اتفاقی مهم تبدیل می کند این است که در چنین مراسمی چه محصولاتی و با چه به روزرسانی هایی معرفی می شود.

در بسیاری از رسانه های خبری جهان اعلام شده که انتظار می رودجدیدبه روزرسانی های زیادی داشته و در عین حال نسل دوم ساعت این شرکت هم چیزی متفاوت از نخستین ساعت هوشمند آن باشد.

با این حال هنوز اطلاعاتی درباره جزئیات این محصولات جدید منتشر نشده است. اما دیگر خبری از جک هدفون نخواهد بود. این تغییر مهم توجه کارشناسان را به خود جلب کرده است.

به باور بسیاری از کارشناسان، نسل بعدیکه جایگزین۶ و۶ پلاس می شود تحول بزرگی محسوب نمی شود اما می توان آن را گامی رو به جلو دانست.

به روزرسانی دوربین هم در نوع خود جالب توجه است. در بسیاری از منابع خبری آمده است که سیستم دو دوربین در نسل بعدیبه کار گرفته می شود.

هفتم سپتامبر برابر با ۱۷ شهریور برای علاقمندان با محصولاتروز خاصی خواهد بود.

منبع: mehrnews

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید