تبلت جادویی نمایشگاه برلین

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 14 شهریور 95 ساعت: 10:30:00

به گزارش خبرگزاری مهر، صفحه کلید این تبلت شرکت لنوو پدیده ای بی همتاست که هم برای تایپ کردن قابل استفاده است و هم می توان آن را به یک لوح سیاه برای نگارش متن با قلم نوری و منتقل کردن محتوای ایجاد شده به نمایشگر و ذخیره دیجیتال آن مبدل کرد.

این تبلت تاشدنی ۱۰ اینچی حدود ۷۰۰ گرم وزن و کمتر از یک سانتیمتر ضخامت دارد و نکته جالب این است که Yoga Book با دو سیستم عامل ویندوز و آندروید سازگار است. البته مدل های ویندوزی و اندرویدی آن به طور جداگانه عرضه می شوند.

نمایشگر Full HD با دقت ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰، پردازنده Atom x۵-Z۸۵۵۰ اینتل  با ۲M Cache و رم چهار گیگابایتی LPDDR۳ ، حافظه ۶۴ گیگابایتی، امکان نصب کارت حافظه میکرو اس دی ۱۲۸ گیگابایتی و دو دوربین ۸ و ۲ مگاپیکسلی در پشت و جلوی تبلت از دیگر قابلیت های آن است.

با عرضه یک دفترچه یادداشت جداگانه و قرار دادن آن بر روی صفحه کلید می توان با قلم نوری دیگری مطالبی را بر روی این دفترچه یادداشت نوشت و سپس این مطالب را به حافظه تبلت منتقل کرد. لذا تبلت مذکور ابزاری ایده آل برای افرادی مانند دانشجویان و خبرنگاران است که با نوشتن زیاد سروکار دارند.

کاربران این تبلت با تنها فشردن یک دکمه می توانند از محیط نقاشی یا نگارش مطلب به ویندوز یا آندروید منتقل شوند و البته با توجه به نصب تراشه اتم سرعت آن در محیط آندروید ۶ بیشتر از ویندوز ۱۰ است. باتری ۸۵۰۰ میلی آمپری این تبلت هم برای ۱۵ ساعت استفاده در محیط اندروید و ۱۳ ساعت استفاده در محیط ویندوز کافی است. زمان عرضه این تبلت هنوز مشخص نیست و قیمت آن احتمالا حدود ۵۰۰ دلار خواهد بود.

 

منبع: خبرگزاری مهر

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید