انتشار آلبوم بی‌کلام دانیال شهرتی به نام «قو و دریا»

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 14 شهریور 95 ساعت: 13:00:00

دانیال شهرتی در مورد جزئیات این آلبوم گفت: این آلبوم از ۱۱ قطعه به نام‌های قو و دریا، عطر، بارون اردیبهشت، وقتی باران باله می رقصد، به دنیای من خوش‌آمدی، آرامش ماه، داستان زندگی، کنار ساحل، رقص مهتاب، اندوه عشق و تهران در پاریس تشکیل شده و استارت این آلبوم از سال ۱۳۸۱ و زمانی که شاگرد استاد کامبیز روشن روان بودم، زده شد و اولین قطعه این آلبوم در آن زمان شکل گرفت و از همان زمان کار بر روی آلبوم را شروع کردم. مدیریت هنری این آلبوم بر عهده مهشاد عرب است و بنده هم آهنگساز و نوازنده پیانو هستم. همچنین خانم آناهیتا ایزدی پارسا به‌عنوان نوازنده ویولنسل در قطعه «عطر» با من همکاری داشته است. علی همتیان نیز وظیفه عکس و طراحی روی جلد آلبوم را برعهده داشته است. سعی کردیم عکسی را بگیریم که بانام و مضمون آلبوم مطابقت داشته باشد
شهرتی در مورد نامگذاری قطعات و همچنین برگزاری کنسرت در تهران و شهرستان‌ها هم توضیح داد: نام قطعات دقیقاً با فضای همان قطعه همخوانی کامل دارد و من قطعه پاریس در تهران را زمانی که به پاریس برای اجرای پیانو رفته بودم ساختم که اتفاقا چند قطعه از این آلبوم را در پاریس اجرا کردم. همچنین قطعاً در آینده کنسرت خواهم داشت و در حال برنامه‌ریزی برای اجرا در تهران و شهرستان‌ها هستم.
دانیال شهرتی در پایان در مورد برنامه‌ریزی برای انتشار آلبوم بعد و همچنین کتاب نت پیانو هم توضیح داد: در گذشته یک آلبوم با کلام منتشر کردم که در زمان خودش آلبوم موفقی بود، اما آن‌قدر مشغله آهنگسازی زیاد است که فرصت نمی‌کنم آلبوم با کلام منتشر کنم. قطعا در آینده آلبوم بی‌کلام دیگری را منتشر خواهم کرد و تاکنون دو قطعه بی‌کلام جدید را آماده کردم. در حال حاضر چند قطعه از آلبوم با کلام هم آماده‌ شده و احتمالاً آلبوم با کلام زودتر از آلبوم بی‌کلام منتشر شود. ضمن اینکه در کنار آلبوم قو و دریا یک کتاب نت پیانو هم منتشر کردیم که نوازندگان پیانو بتوانند قطعات آلبوم را بنوازند.
مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم «قو و دریا» اثر دانیال شهرتی، ۱۵ شهریور و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سرای محله کرمان به نشانی میدان رسالت، خیابان کرمان، انتهای کوچه داود رضایی، بوستان تمدن، سرای محله تمدن برگزار می‌شود.

منبع: بانی فیلم

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید