آیفون 7 نیامده بسیاری از رقبا را شکست داد!

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
امروز تست بنچمارک iPhone 7 Plus در اپلیکیشن Geekbench منتشر شد و طبق امتیازی که این تلفن هوشمند به دست آورده، شاهد قدرت بسیار بالای پردازنده این گوشی هستیم.

همانطور که حتما اطلاع دارید،۷ و ۷ پلاس در تاریخ ۱۷ شهریور ماه معرفی خواهند شد. ولی برای فهمیدن قدرت پردازشی این تلفن‌های هوشمند لازم نیست تا چهارشنبه شب صبر کنید. بر اساس بنچمارکی که از مدل پلاس در اپلیکیشن Geekbench منتشر شده، این گوشی توانسته امتیاز بسیار خوبی را ثبت کند.

iPhone 9,3 که در تصویر مشاهده می‌کنید، به احتمال بسیار زیاد کد مربوط به۷ پلاس است که توانسته در تست تک هسته‌ای، امتیاز بسیار خوب ۳۳۷۹ را ثبت کند. برای مقایسه باید بگوییم گلکسی نوت ۷ با پردازنده اگزینوس، در همین آزمایش و در بخش تک‌هسته‌ای، توانسته رکورد ۲۰۶۷ را ثبت کند.۶اس پلاس نیز در همین تست توانسته امتیاز ۲۵۲۶ را ثبت کند.

در بخش دیگر یعنی آزمایش چند هسته‌ای Geekbench،۷ پلاس رکورد بسیار خوب ۵۴۹۵ را ثبت کرده است. در این بخش گلکسی نوت ۷ نسخه اگزینوس توانسته امتیاز ۶۱۰۰ را ثبت کند.۶اس پلاس نیز در این قسمت توانسته بود رکورد ۴۴۰۴ را به ثبت برساند.

از آنجایی که گلکسی نوت ۷ بهترین گوشی در اپلیکیشن Geekbench به حساب می‌آمد، اکنون باید بگوییم در زمنیه تک هسته‌ای،۷ سریع‌ترین و در بخش چند هسته‌ای، همچنان گلکسی نوت ۷ سریع‌ترین گوشی‌های گیک بنچ هستند. در این شرایط تقریبا می‌توانیم بگوییم۷ هنوز به بازار نیامده، توانایی شکست دادن بسیاری از رقبا را در زمینه قدرت پردازشی داراست.

در نهایت مشخص شده پردازنده Apple A10 همراه با سه گیگابایت رم، عملکرد بسیار خوبی از خود در۷ پلاس نشان داده است. فراموش نکنید که۶اس هم اکنون از نظر عملکرد و سرعت باز کردن اپلیکیشن‌ها سریع‌ترین گوشی دنیاست ولی گویا۷ بالاخره آمده که این گوشی را پس از یک سال شکست دهد. شما درباره این گوشی چه فکر می‌کنید؟

 

منبع: gsm

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید