مانیتورهای سامسونگ، مجهز به شارژر باتری بی سیم

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 6 مرداد 94 ساعت: 18:19:18


این دو صفحه نمایش جدید، برای افرادی که در سر کار یا خانه از مانیتورهای سامسونگ استفاده می کنند، بسیار مناسب هستند. کاربران باید گوشی های خود را برروی پایه ی مانیتور قرار دهند و آن را شارژ کنند. بنابراین دیگر نیازی به سیم یا درگاه USB نیست.
مانیتورهای جدید در IFA برلین، توسط سامسونگ همراه با مشخص کردن دیگر ویژگی های این مانیتورها، عرضه خواهند شد.
این صفحه نمایش ها از تکنولوژی FreeSync شرکت AMD و زاویه دید 178 درجه ای، ساخته شده برای بازیهای نسل کنونی، استفاده می کنند. این دو مانیتور non-4K مشخصات مفیدی را به همراه دارند که آنها را بسیار ارزشمند می کند.
برای لذت بردن از شارژ باتری گوشی هوشمند باید در یکی دو سال آینده مانیتورهای جدید را جانشین مانیتور خود کنید. زمانی که مانیتورهای 4K به جریان اصلی تبدیل شدند، ارزش سرمایه گذاری خود را خواهید فهمید.
این مانیتورها نیز از پنل PLS استفاده می کنند که امکان دید راحت تر، کیفیت تصاویر بهتر از طریق روشنایی حداکثری 300 cd/m2 را به کاربر می دهد. این مانیتور از Full HD پشتیبانی می کند ولی فاقد واسط DVI است.
سری های SE370 دارای یک HDMA 1.4، یک DisplayPort 1.2 و یک D-Sub  است. طراحی جدید سفید و براق است و همراه با شارژر باتری بی سیم بسیار کاربردی به بازار می آید. سامسونگ این دو مانیتور را در IFA 2015 برلین، در شهریورماه عرضه می کند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید