50 درصد از کاربران آیفون قصد خرید آیفون 7 را دارند

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 17 شهریور 95 ساعت: 13:45:00

تحقیقات نشان می‌دهد که 50 درصد از دارندگان فعلی گوشی‌های آیفون به آیفون 7 آپدیت می‌کنند. در این تحقیق از 1014 نفر سوال شده و گزینه های متفاوتی پیش روی انها قرار گرفته است. از این تعداد 50 درصد عنوان کرده‌اند که به آیفون 7 آپگرید می‌کنند در حالی که 19 درصد گفته‌اند که پلتفرم خود را عوض می‌کنند و یک گوشی از برند سامسونگ را انتخاب خواهند کرد و 8 درصد نیز رای به تعویض پلتفرم و انتخاب گوشی غیر سامسونگی داده‌اند.

به طور کلی اغلب دارندگان گوشی های اپل مایلند گوشی خود را به نسل جدید این گوشی یا گوشی دیگری ارتقا دهند و تنها 23 درصد از آنها قصد تعویض گوشی خود را ندارند. برخی افراد توانایی مالی نداشتن را دلیل ارتقا ندادن گوشی خود عنوان کرده‌اند و برخی دیگر نیز گفته‌اند که آیفون فعلی آنها جواب‌گوی نیاز آنها است و به همین خاطر به گوشی جدیدتری آپگرید نمی‌کنند.

این تحقیق در تاریخ 4 ژوئیه 2014 انجام شده است؛ یعنی قبل از معرفی گلکسی نوت 7 سامسونگ و مشخص شدن مشکل این گوشی و متوقف شدن فروش آن. ممکن است برخی از آن 19 درصد نیز اکنون نظرشان عوض شده باشد و دیگر قصد تعویض گوشی خود با یک گوشی از برند سامسونگ را نداشته باشند.

 

منبع: جی اس ام

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید